HPE ProLiant DL145 Gen11 8024P 2.4GHz 8c 1P 1x32GB-R 2SFF NS204i-u NC BCM5719 2x1000W PS EMEA server 0 GB Rack (2U) AMD EPYC 2,4 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 1000 W
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P79814-425
- EAN: 0190017783598 4549821634057 59 ...1634057 5902002292214meer
HPE ProLiant DL145 Gen11 8024P 2.4GHz 8c 1P 1x32GB-R 2SFF NS204i-u NC BCM5719 2x1000W PS EMEA Server, 2,4 GHz, 8024P, 32 GB, DDR5-SDRAM, 0 GB, Rack (2U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL145 Gen11 8024P 2.4GHz 8c 1P 1x32GB-R 2SFF NS204i-u NC BCM5719 2x1000W PS EMEA Server. Processorfamilie: AMD EPYC, Frequentie van processor: 2,4 GHz, Processormodel: 8024P. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 0 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (2U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 32 MB |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processormodel | 8024P |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3 GHz |
| Processorfabrikant | AMD |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 768 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 6x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| ECC | Ja |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE NS204i-u Gen11 NVMe Hot Plug Boot Optimized Storage Device |
| Aantal ondersteunde SSD's | 2 |
| Totale opslagcapaciteit | 0 GB |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 1 |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximale opslagcapaciteit | 7,68 TB |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| NVMe | Ja |
| Opslagschijf type | None ship standard, 2 SFF supported |
| Grafisch | |
| Maximum geheugen grafische adapter | 16 MB |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Uitbreidingsslots | 1 x16 FHHL PCIe Gen5; 1 OCP 3.0 Slot as default |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Overtollige fans ondersteuning | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Prestatie | |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | TPM 2.0, silicon root of trust, secure boot, chassis intrusion detection and bezel lock, and Kensington lock, optional data-at-rest hardware encryption. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced (require licenses), HPE Compute Ops Management (subscription included). Refer to the iLO 6 User Guide |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE ProLiant 900W-1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Reverse Air Flow AC Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 2 |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Beheerfuncties | |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced (require licenses), HPE Compute Ops Management (subscription included). Refer to the iLO 6 User Guide |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Overtollige fans ondersteuning | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | TPM 2.0, silicon root of trust, secure boot, chassis intrusion detection and bezel lock, and Kensington lock, optional data-at-rest hardware encryption. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 4x Standard Fans |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 359,4 mm |
| Hoogte | 87,5 mm |
| Diepte | 406,6 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | TPM 2.0, silicon root of trust, secure boot, chassis intrusion detection and bezel lock, and Kensington lock, optional data-at-rest hardware encryption. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 4x Standard Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 2 SFF supported |