Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type glasvezel | OM4 |
| Aansluiting 1 | QSFP |
| Aansluiting 2 | QSFP |
| Snoerlengte | 10 m |
| Kern diameter | 50 µm |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Buigradius | 7,5 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Gewicht en omvang | |
| Buigradius | 7,5 mm |
| Gewicht | 110 g |
| Snoerlengte | 10 m |
| Technische details | |
| Aansluiting 1 | QSFP |
| Aansluiting 2 | QSFP |
| Snoerlengte | 10 m |
| Kern diameter | 50 µm |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Gewicht (imperiaal) | 0,113 kg (0.25 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,113 kg (0.25 lbs) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |