HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 4p SR2.5G CL6 PoE 2p 10GBT 2p SFP+ 480W 1960 Managed L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U
HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 4p SR2.5G CL6 PoE 2p 10GBT 2p SFP+ 480W 1960, Managed, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, Ophangsysteem voor aan de muur
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 4p SR2.5G CL6 PoE 2p 10GBT 2p SFP+ 480W 1960. Switch type: Managed, Switch-laag: L2+. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. Full duplex. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 116 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt. Power over Ethernet (PoE). Ophangsysteem voor aan de muur, Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| ARP-inspectie | Ja |
| Switch-laag | L2+ |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| System event log | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Aantal 2.5G Ethernet (koper)poorten | 4 |
| Aantal 10G Ethernet (koper)poorten | 2 |
| Aansluitingen | 4 RJ-45 autosensing 1 G/2.5 GBASE-T ports with IEEE 802.af/at/bt CL6 PoE 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 BASE-T ports with IEEE 802.af/at CL4 PoE (IEEE 802.3u Type 100 BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T, IEEE 802.3bz Type 2.5 GBase-T, IEEE 802.an 10 GBASE-T); Duplex: 100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only 10 GBASE-T: full only 2 SFP+ 10 GbE ports 2 RJ-45 autosensing 100/1000/10 GBASE-T ports |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Full duplex | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| Half-duplex | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo frames | 9216 |
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Switchingcapaciteit | 116 Gbit/s |
| Throughput | 172 Mpps |
| Latentie (10-100 Mbps) | 4,1 µs |
| Latentie (1 Gbps) | 1,8 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 2,8 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | Poortgebaseerde authenticatie |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS |
| DHCP-functies | DHCP snooping |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3 |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTP |
| Design | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 4 |
| Frequentie van processor | 800 MHz |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Intern geheugen | 1024 MB |
| Flash memory | 512 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A9 |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Auto-negotiation | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 623 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 100-127V: 635W 200-220V: 623W Idle: 100-127V: 34W 200-220V: 40W |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 480 W |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | HPE Networking Instant On Cloud; Web browser; SNMP Manager |
| Geheugen en processor | Single-Core ARM v7 Cortex-A9 @800 MHz; 1 GB DDR3; 512 MB NAND flash; Packet buffer size: 1.5 MB |
| Gewicht (imperiaal) | 4,9 kg (10.8 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 402,8 x 442,5 x 43,9 mm (15.9 x 17.4 x 1.73") |
| Aansluitingen | 4 RJ-45 autosensing 1 G/2.5 GBASE-T ports with IEEE 802.af/at/bt CL6 PoE 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 BASE-T ports with IEEE 802.af/at CL4 PoE (IEEE 802.3u Type 100 BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T, IEEE 802.3bz Type 2.5 GBase-T, IEEE 802.an 10 GBASE-T); Duplex: 100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only 10 GBASE-T: full only 2 SFP+ 10 GbE ports 2 RJ-45 autosensing 100/1000/10 GBASE-T ports |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 402,8 mm |
| Diepte | 442,5 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 4,9 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 4,9 kg (10.8 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 402,8 x 442,5 x 43,9 mm (15.9 x 17.4 x 1.73") |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 4 |
| Frequentie van processor | 800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Intern geheugen | 1024 MB |
| Flash memory | 512 MB |