HPE Networking Comware Switch 8G 2SFP 2GT Combo EI 5140 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R8J42A
- EAN: 0190017527048 0190017533391 19 ...7533391 1900175333462 0190017533339 0190017533490 0190017533384 0190017533438 0190017533360 0190017533445 0190017533483 0190017533452 0190017533421 0190017533322 0190017533407meer
HPE Networking Comware Switch 8G 2SFP 2GT Combo EI 5140, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch 8G 2SFP 2GT Combo EI 5140. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 24 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p,.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45 |
| Aansluitingen | 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports; Duplex: Ports 1-8 support 10BASE-T/100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 2 combo ports with 2 SFP or 2 1GbE ports and 2 SFP ports; 1 RJ-45 serial console port |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| IP routing | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 16384 entries |
| Switchingcapaciteit | 24 Gbit/s |
| Throughput | 18 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 5 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 3 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | HWTACACS, RADIUS |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | OSPF, OSPFv2, OSPFv3, RIP, RIP-1, RIP-2 |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 15 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Energieverbruik opmerking | 15W (Maximum), 8W (Idle) Note: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are the worst-case theoretical maximum numbers provided for planning the infrastructure with fully loaded PoE (if equipped), 100% traffic, all ports plugged in, and all modules populated. |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 370 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1000 Mb latency: < 5 µs 10 Gbps latency: < 3 µs |
| Prestatiebeheer | HPE Aruba Networking IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Command-line interface; Web browser; SNMP manager |
| Geheugen en processor | 512 MB SDRAM, 256 MB flash |
| Gewicht (imperiaal) | 1,5 kg (3.31 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 160 mm (1.72 x 17.3 x 6.3") |
| Aansluitingen | 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports; Duplex: Ports 1-8 support 10BASE-T/100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 2 combo ports with 2 SFP or 2 1GbE ports and 2 SFP ports; 1 RJ-45 serial console port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 51,2 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,6 mm |
| Diepte | 104,7 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 1,5 kg (3.31 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 160 mm (1.72 x 17.3 x 6.3") |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Vormfactor | 1U |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |