HPE Networking Comware Switch 48G PoE+ 4SFP+ EI 5140 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL824A
- EAN: 0190017497273 0190017499741 01 ...7499741 0190017499727 0190017499673 0190017499857 0190017499772 0190017499840 0190017499734 0190017499765 0190017499703 0190017499802 0190017499864 0190017499833meer
HPE Networking Comware Switch 48G PoE+ 4SFP+ EI 5140, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch 48G PoE+ 4SFP+ EI 5140. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p,.... DC voltage input: 54 - 57 V. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45 |
| Aansluitingen | 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: Ports 1-48 support 10BASE-T/100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 4 SFP+ 1000/10000 SFP+ ports; 1 RJ-45 serial console port |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| IP routing | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 16384 entries |
| Switchingcapaciteit | 176 Gbit/s |
| Throughput | 131 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 5 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 3 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | HWTACACS, RADIUS |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | OSPF, OSPFv2, OSPFv3, RIP, RIP-1, RIP-2 |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Type geheugen | SDRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 478 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| DC voltage input | 54 - 57 V |
| Energieverbruik opmerking | 478W (Maximum), 47W (Idle) Notes: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are the worst-case theoretical maximum numbers provided for planning the infrastructure with fully loaded PoE (if equipped), 100% traffic, all ports plugged in, and all modules populated. PoE power is the power supplied by the internal power supply. When supplemented with the use of an HPE RPS1600, up to 740W of PoE+ can be supplied. Maximum current rating for DC power is 25A. AC input power is 47W typical and 490W maximum (including 370W PoE+ consumption). DC input voltage range is –54 VDC to –57 VDC. Total DC input power is 43W typical and 890W with 800W PoE+ power consumption. DC input voltage range is –54 VDC to –57 VDC. DC input source is the HPE RPS1600. |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 370 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1000 Mb latency: < 5 µs 10 Gbps latency: < 3 µs |
| Prestatiebeheer | HPE Aruba Networking IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Command-line interface; Web browser; SNMP manager |
| Geheugen en processor | 512 MB SDRAM, 256 MB flash |
| Gewicht (imperiaal) | 6 kg (13.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 399,8 mm (1.72 x 17.3 x 15.7") |
| Aansluitingen | 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: Ports 1-48 support 10BASE-T/100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 4 SFP+ 1000/10000 SFP+ ports; 1 RJ-45 serial console port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 1671 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,6 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 6 kg (13.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 399,8 mm (1.72 x 17.3 x 15.7") |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Vormfactor | 1U |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Geheugen | |
| Type geheugen | SDRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |