HPE Networking Comware Switch 48G POE+ 2SFP+ 2XGT EI 5140 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL825A
- EAN: 0190017497280 0190017499970 01 ...7499970 0190017500003 0190017499901 0190017500010 0190017500096 0190017500089 0190017499963 0190017500027 0190017499932 0190017499994 0190017499895 0190017500034meer
HPE Networking Comware Switch 48G POE+ 2SFP+ 2XGT EI 5140, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch 48G POE+ 2SFP+ 2XGT EI 5140. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s,.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45 |
| Aansluitingen | 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports; Duplex: Ports 1-48 support 10BASE-T/100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 2 SFP+ fixed 10GbE ports; 2 x 1/2.5/5/10GBASE-T; 1 RJ-45 serial console port |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| IP routing | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 16384 entries |
| Switchingcapaciteit | 176 Gbit/s |
| Throughput | 131 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 5 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 3 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | HWTACACS, RADIUS |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | OSPF, OSPFv2, OSPFv3, RIP, RIP-1, RIP-2 |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Type geheugen | SDRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Energieverbruik opmerking | 430W (Maximum), 34.5W (Idle) Notes: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are the worst-case theoretical maximum numbers provided for planning the infrastructure with fully loaded PoE (if equipped), 100% traffic, all ports plugged in, and all modules populated. PoE power is the power supplied by the internal power supply. |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 370 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1000 Mb latency: < 5 µs 10 Gbps latency: < 3 µs |
| Prestatiebeheer | HPE Aruba Networking IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Command-line interface; Web browser; SNMP manager |
| Geheugen en processor | 512 MB SDRAM, 256 MB flash |
| Gewicht (imperiaal) | 6 kg (13.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 320 mm (1.72 x 17.3 x 12.6") |
| Aansluitingen | 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports; Duplex: Ports 1-48 support 10BASE-T/100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 2 SFP+ fixed 10GbE ports; 2 x 1/2.5/5/10GBASE-T; 1 RJ-45 serial console port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 1467 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,6 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 320 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 6 kg (13.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 320 mm (1.72 x 17.3 x 12.6") |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Vormfactor | 1U |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Geheugen | |
| Type geheugen | SDRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |