HPE Networking Comware Switch 48G 4SFP+ EI 5140 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL829A
- EAN: 0190017499420 0190017500751 01 ...7500751 0190017500775 0190017500607 0190017500652 0190017500782 0190017500706 0190017500713 0190017500690meer
HPE Networking Comware Switch 48G 4SFP+ EI 5140, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch 48G 4SFP+ EI 5140. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p,.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45 |
| Aansluitingen | 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: Ports 1–48 support 10BASE-T/ 100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 4 SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| IP routing | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 16384 entries |
| Switchingcapaciteit | 176 Gbit/s |
| Throughput | 131 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 5 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 3 µs |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | HWTACACS, RADIUS |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | OSPF, OSPFv2, OSPFv3, RIP, RIP-1, RIP-2 |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Type geheugen | SDRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 44 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Energieverbruik opmerking | 44W (Maximum), 38W (Idle) Note: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are the worst-case theoretical maximum numbers provided for planning the infrastructure with fully loaded PoE (if equipped), 100% traffic, all ports plugged in, and all modules populated. |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 370 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1000 Mb latency: < 5 µs 10 Gbps latency: < 3 µs |
| Prestatiebeheer | HPE Aruba Networking IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Command-line interface; Web browser; SNMP manager |
| Geheugen en processor | 512 MB SDRAM, 256 MB flash |
| Gewicht (imperiaal) | 3,5 kg (7.72 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 231,1 mm (1.72 x 17.3 x 9.1") |
| Aansluitingen | 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: Ports 1–48 support 10BASE-T/ 100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 4 SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 153 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,6 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 230 mm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 3,5 kg (7.72 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 231,1 mm (1.72 x 17.3 x 9.1") |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Vormfactor | 1U |
| Geheugen | |
| Type geheugen | SDRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |