HPE Networking Comware Switch 24G 4SFP+ EI 5140 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL828A
- EAN: 0190017500430 0190017500485 01 ...7500485 0190017500539 0190017500379 0190017500478 0190017499413 0190017500423 0190017500546 0190017500508 0190017500492 0190017500553 0190017500362 0190017500409meer
HPE Networking Comware Switch 24G 4SFP+ EI 5140, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch 24G 4SFP+ EI 5140. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p,.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45 |
| Aansluitingen | 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: Ports 1–24 support 10BASE-T/ 100BASE-TX, 1000BASE-T (full only) SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports 1 RJ-45 serial console port |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 16384 entries |
| Switchingcapaciteit | 128 Gbit/s |
| Throughput | 95 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 5 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 3 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | HWTACACS, RADIUS |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | OSPF, OSPFv2, OSPFv3, RIP, RIP-2 |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Type geheugen | SDRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 24 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Energieverbruik opmerking | 24W (Maximum), 19W (Idle) Note: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are the worst-case theoretical maximum numbers provided for planning the infrastructure with fully loaded PoE (if equipped), 100% traffic, all ports plugged in, and all modules populated. |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 370 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1000 Mb latency: < 5 µs 10 Gbps latency: < 3 µs |
| Prestatiebeheer | HPE Aruba Networking IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Command-line interface; Web browser; SNMP manager |
| Geheugen en processor | 512 MB SDRAM, 256 MB flash |
| Gewicht (imperiaal) | 2,5 kg (5.51 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 160 mm (1.72 x 17.3 x 6.3") |
| Aansluitingen | 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: Ports 1–24 support 10BASE-T/ 100BASE-TX, 1000BASE-T (full only) SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports 1 RJ-45 serial console port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 88 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,6 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 2,5 kg (5.51 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 160 mm (1.72 x 17.3 x 6.3") |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 256 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 512 |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Vormfactor | 1U |
| Geheugen | |
| Type geheugen | SDRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |