HPE Networking Comware Switch 24G 2SFP+ 2XGT EI 5140 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R8J41A
- EAN: 0190017527031 0190017532295 01 ...7532295 0190017533131 0190017533100 0190017533254 0190017533223 0190017533261meer
HPE Networking Comware Switch 24G 2SFP+ 2XGT EI 5140, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch 24G 2SFP+ 2XGT EI 5140. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45 |
| Aansluitingen | 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports; Duplex: Ports 1-24 support 10BASE-T/100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 2 SFP+ fixed 10GbE ports; 2 x 1/2.5/5/10GBASE-T; 1 RJ-45 serial console port |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q |
| Full duplex | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| IP routing | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 16384 entries |
| Switchingcapaciteit | 128 Gbit/s |
| Throughput | 95 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 3 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 5 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | HWTACACS, RADIUS |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | OSPF, OSPFv2, OSPFv3, RIP, RIP-1, RIP-2 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 33 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Energieverbruik opmerking | 33W (Maximum), 14.5W (Idle) Note: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are the worst-case theoretical maximum numbers provided for planning the infrastructure with fully loaded PoE (if equipped), 100% traffic, all ports plugged in, and all modules populated. |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 370 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1000 Mb latency: < 5 µs 10 Gbps latency: < 3 µs |
| Prestatiebeheer | HPE Aruba Networking IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Command-line interface; Web browser; SNMP manager |
| Geheugen en processor | 512 MB SDRAM, 256 MB flash |
| Gewicht (imperiaal) | 2,5 kg (5.51 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 160 mm (1.72 x 17.3 x 6.3") |
| Aansluitingen | 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports; Duplex: Ports 1-24 support 10BASE-T/100BASE-TX, 1000BASE-T (full only); 2 SFP+ fixed 10GbE ports; 2 x 1/2.5/5/10GBASE-T; 1 RJ-45 serial console port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 112,6 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,6 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 2,5 kg (5.51 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 439,9 x 160 mm (1.72 x 17.3 x 6.3") |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Vormfactor | 1U |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |