HPE Networking Comware Router MSR3046 bedrade router
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R9J04A
- EAN: 0190017584850
HPE Networking Comware Router MSR3046, 10,100,1000,10000 Mbit/s, 9 Mpps, 500000 entries, 218 BTU/h, 100 W, 220 - 240 V
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Networking Comware Router MSR3046. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit/s, Verzending snelheid: 9 Mpps. MAC-adrestabel: 500000 entries. Warmtedissipatie: 218 BTU/h. Vermogensverbruik (max): 100 W, AC-ingangsspanning: 220 - 240 V. Breedte: 89 mm, Diepte: 439 mm, Hoogte: 480 mm
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Netwerk | |
| MAC-adrestabel | 500000 entries |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Verzending snelheid | 9 Mpps |
| Prestatie | |
| Warmtedissipatie | 218 BTU/h |
| WAN-verbinding | |
| SFP WAN | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluitingen | 4 HMIM slots 4 SIC slots 9 RJ-45 10/100/1000 WAN ports (1 combo can be used as SFP WAN port) 5 fixed 10GE SFP+ ports |
| Aantal Smart Interface Card (SIC)-sleuven | 4 |
| Aantal WAN-poorten | 9 |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Warmtedissipatie | 218 BTU/h |
| Gewicht (imperiaal) | 11,3 kg (24.9 lbs) |
| Draadloze functies | 3G, 4G LTE, 4G Depending on options and configuration |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Beveiliging | |
| MAC-adrestabel | 500000 entries |
| Kenmerken | |
| Warmtedissipatie | 218 BTU/h |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 100 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 439 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 88,9 x 439,4 x 480,1 mm (3.5 x 17.3 x 18.9") |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; limited command-line interface; configuration menu; out-of-band management (RJ-45 Ethernet); SNMP Manager; Telnet; RMON1; FTP; in-line and out-of-band; modem interface; out-of-band management (serial RS-232C or Micro USB); IEEE 802.3 Ethernet MIB |
| Montage | Desktop or can be mounted in a EIA-standard 19 in. telco rack when used with the rack-mount kit in the package |
| Gewicht (imperiaal) | 11,3 kg (24.9 lbs) |
| Draadloze functies | 3G, 4G LTE, 4G Depending on options and configuration |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 88,9 x 439,4 x 480,1 mm (3.5 x 17.3 x 18.9") |