HPE Networking Comware Router MSR3026 bedrade router 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet Zwart
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R9J03A
- EAN: 0190017584843
HPE Networking Comware Router MSR3026, Ethernet WAN, 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Zwart
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Router MSR3026. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE..., Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit/s. Generatie mobiel internet: 4G. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 3DES, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, MAC-adrestabel: 500000 entries. Frequentie van processor: 1800 MHz, Flash memory: 1000 MB, Intern geheugen: 4096 MB. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Netwerk | |
| MAC-adrestabel | 500000 entries |
| Verkeerscontrole | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Verzending snelheid | 8 Mpps |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Geheugen | |
| Flash memory | 1000 MB |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Prestatie | |
| Intern geheugentype | DDR3 |
| Verkeerscontrole | Ja |
| Flash memory | 1000 MB |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Warmtedissipatie | 168 BTU/h |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Nee |
| SIM-kaartsleuf | Nee |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Ja |
| Mobiel netwerken | |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 8 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-versie | 2.0 |
| Aansluitingen | 2 HMIM slots 4 SIC slots 8 RJ-45 10/100/1000 WAN ports 8 RJ-45 10/100/1000 LAN ports 6 fixed 10GE SFP+ ports |
| Aantal Smart Interface Card (SIC)-sleuven | 4 |
| Aantal WAN/Ethernet LAN-poorten | 8 |
| Aantal WAN-poorten | 8 |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |
| DHCP client | Ja |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Warmtedissipatie | 168 BTU/h |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht (imperiaal) | 5,9 kg (13 lbs) |
| Draadloze functies | 3G, 4G LTE, 4G Depending on options and configuration |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Beveiliging | |
| MAC-adrestabel | 500000 entries |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 3DES, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES |
| Kenmerken | |
| Intern geheugentype | DDR3 |
| Flash memory | 1000 MB |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Warmtedissipatie | 168 BTU/h |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 100 W |
| Vermogensverbruik (max) | 100 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43 mm |
| Diepte | 439 mm |
| Hoogte | 470 mm |
| Gewicht | 5,9 kg |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,2 x 439,4 x 469,9 mm (1.7 x 17.3 x 18.5") |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; limited command-line interface; configuration menu; out-of-band management (RJ-45 Ethernet); SNMP Manager; Telnet; RMON1; FTP; in-line and out-of-band; modem interface; out-of-band management (serial RS-232C or Micro USB); IEEE 802.3 Ethernet MIB |
| Montage | Desktop or can be mounted in a EIA-standard 19 in. telco rack when used with the rack-mount kit in the package |
| Gewicht (imperiaal) | 5,9 kg (13 lbs) |
| Draadloze functies | 3G, 4G LTE, 4G Depending on options and configuration |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,2 x 439,4 x 469,9 mm (1.7 x 17.3 x 18.5") |