HPE Networking Comware Router 1GbE and Combo 2GbE WAN 8GbE LAN MSR958 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JH300A#ABB
- EAN: 0889296338895 0889296339076 08 ...6339076 0889296338888 0889296338192 0889296338932 0889296339335 0889296339045 0889296338925 0889296338956 0889296338987 0889296338871 0889296338918 0889296338901 0889296338994 0889296339014meer
HPE Networking Comware Router 1GbE and Combo 2GbE WAN 8GbE LAN MSR958, Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Router 1GbE and Combo 2GbE WAN 8GbE LAN MSR958. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8, Aantal USB 2.0-poorten: 1. MAC-adrestabel: 10000 entries. Netwerkstandaard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Aantal Combo SFP-poorten | 1 |
| Vezel-optische connector | SFP |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aansluitingen | (1) Combo GbE (SFP and RJ45) (1) RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN port (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 LAN ports |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| 10G support | Nee |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 10000 entries |
| Verzending snelheid | 0,03 Mpps |
| Protocollen | |
| Routing protocols | IP |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 20 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 24 W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Relatieve luchtvochtigheid bij opslag (geen condensering) | 5 - 95 procent |
| Gewicht (imperiaal) | 1,75 kg (3.86 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 329,9 x 230,1 x 44,2 mm (13 x 9.06 x 1.74") |
| Aansluitingen | (1) Combo GbE (SFP and RJ45) (1) RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN port (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 LAN ports |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Relatieve luchtvochtigheid bij opslag (geen condensering) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Hoogte | 44,2 mm |
| Gewicht | 1,75 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 1,75 kg (3.86 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 329,9 x 230,1 x 44,2 mm (13 x 9.06 x 1.74") |
| Optische vezel | |
| Vezel-optische connector | SFP |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Prestatie | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |