HPE MSA 2U 24-drive SFF Drive Enclosure interne harde schijf
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: S1H55A
- EAN: 0190017739069
HPE MSA 2U 24-drive SFF Drive Enclosure, 635 mm, 260 mm, 813 mm, 26,7 kg, 2U, 81,3 cm (32")
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE MSA 2U 24-drive SFF Drive Enclosure. Breedte: 635 mm, Hoogte: 260 mm, Diepte: 813 mm. Type behuizing: 2U, Diepte (imperiaal): 81,3 cm (32"), Hoogte: 26 cm (10.2")
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Type behuizing | 2U |
| Hoogte | 26 cm (10.2") |
| Diepte (imperiaal) | 81,3 cm (32") |
| Breedte | 63,5 cm (25") |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 635 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Diepte | 813 mm |
| Gewicht | 26,7 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 26,7 kg (58.9 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 635 x 813,1 x 260,1 mm (25 x 32 x 10.2") |
| Overige specificaties | |
| Type behuizing | 2U |
| Hoogte | 26 cm (10.2") |
| Diepte (imperiaal) | 81,3 cm (32") |
| Breedte | 63,5 cm (25") |
| Gewicht (imperiaal) | 26,7 kg (58.9 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 635 x 813,1 x 260,1 mm (25 x 32 x 10.2") |