HPE MSA 2060 disk array 240 TB Rack (2U) Zwart, Zilver
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P79252-B25
- EAN: 0190017783048
HPE MSA 2060, 240 TB, HDD, 3.5", 5 kg, Rack (2U), Zwart, Zilver
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE MSA 2060. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 240 TB, Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Opslag schijfgrootte: 3.5". Type behuizing: Rack (2U), Apparaatklasse: Grote bedrijven. Aantal storage drives ondersteund: 24, Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD, Ondersteunde opslagstationinterfaces: SAS. Breedte: 89 mm, Diepte: 445 mm, Hoogte: 508 mm, Gewicht: 5 kg. Kleur van het product: Zwart, Zilver
Specificaties
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 240 TB |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Ja |
| Geïnstalleerde opslag-drive | HDD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 12 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 24 |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 2830 TB |
| Capaciteit opslag-drive | 20 TB |
| Opslag schijfgrootte | 3.5" |
| Opslagschijf type | Up to 12 HDD and/or SSD per base array |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SAS |
| Poorten & interfaces | |
| Fibre Channel | Ja |
| Host-poorten | 4 |
| Technische details | |
| Apparaatklasse | Grote bedrijven |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Harde schijf-controller | 2x 16 Gb Fibre Channel 4-port Controller |
| Gewicht (imperiaal) | 4,99 kg (11 lbs) |
| Beschrijving uitbreiding | 24 drive bay 2060 SFF drive enclosure or 12 drive bay 2060 LFF drive enclosure (add up to 9 with any combination) |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Design | |
| Apparaatklasse | Grote bedrijven |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Prestatie | |
| Apparaatklasse | Grote bedrijven |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 445 mm |
| Hoogte | 508 mm |
| Gewicht | 5 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Overige specificaties | |
| Vormfactor | LFF |
| Compatibele besturingssystemen | Windows Server 2022; Windows Server 2019; Windows Server 2016; VMWare vSphere 6.7; Red Hat Linux 8; SuSE SLES 15; See HPE SPOCK for more details. |
| Harde schijf-controller | 2x 16 Gb Fibre Channel 4-port Controller |
| Gewicht (imperiaal) | 4,99 kg (11 lbs) |
| Beschrijving uitbreiding | 24 drive bay 2060 SFF drive enclosure or 12 drive bay 2060 LFF drive enclosure (add up to 9 with any combination) |