HPE MR932i-p x32 Lanes PCIe Gen5 SPDM Plug-in Storage Controller RAID controller PCI 4.0
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P75697-B21
- EAN: 0190017756332
HPE MR932i-p x32 Lanes PCIe Gen5 SPDM Plug-in Storage Controller, SAS, PCI, 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, 222,3 mm, 252,4 mm, 65,1 mm
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE MR932i-p x32 Lanes PCIe Gen5 SPDM Plug-in Storage Controller. Ondersteunde opslagstationinterfaces: SAS, Hostinterface: PCI. Soorten RAID: 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60. Breedte: 222,3 mm, Diepte: 252,4 mm, Hoogte: 65,1 mm
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SAS |
| Hostinterface | PCI |
| PCI Express slots versie | 4.0 |
| Prestatie | |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Technische details | |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 222,3 mm |
| Diepte | 252,4 mm |
| Hoogte | 65,1 mm |
| Gewicht | 450 g |