HPE LTO4 Ultrium 1.6TB Read/Write Data Cartridge Lege gegevenscartridge 800 GB LTO 1,26 cm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7974A
- EAN: 4948382488763 0882780869820 50 ...0869820 5051749584615 4054842864562 0806291831244 0809185301786 4053162280243 0637122292848 7426043332381 5704327695813 0763615885089 0999992689815 7123123152517 5051964059523 0601000703467 0611101314684 7445803159815 8827808698206 0641438049607 0151903047637 4580200390652 0807027595706 0018258011464 4054828329245 0808782604597 5052461591400 0637122246803 0801200931084 0082780869824 4054554509812 0803982756527 4053162280281 3092014023356 5056066730691 5051395699480 0640034524433meer
HPE LTO4 Ultrium 1.6TB Read/Write Data Cartridge, Lege gegevenscartridge, LTO, 800 GB, 1,6 TB, 30 jaar, 343 kbit/duim
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE LTO4 Ultrium 1.6TB Read/Write Data Cartridge. Type product: Lege gegevenscartridge, Media type: LTO, Standaardcapaciteit: 800 GB. Maat: 11,1 cm (4.37"), Tape-maat: 1,26 cm, Tape-lengte: 820 m. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Leessnelheid: 240 MB/s, Tapebreedte (metrisch): 1,26 cm, Totale opslagcapaciteit: 1,6 TB. Producten per pallet: 960 stuk(s), Pallet brutogewicht: 331 kg
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Standaardcapaciteit | 800 GB |
| Capaciteit met compressie | 1,6 TB |
| Tape life | 30 jaar |
| Recording density | 343 kbit/duim |
| Kleur van het product | Groen |
| Aantal tracks | 896 |
| Technische details | |
| Standaardcapaciteit | 800 GB |
| Capaciteit met compressie | 1,6 TB |
| Dikte tape | 6,6 µm |
| Tape life | 30 jaar |
| Totale opslagcapaciteit | 1,6 TB |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Recording density | 343 kbit/duim |
| Maat | 11,1 cm (4.37") |
| Leessnelheid | 240 MB/s |
| Hoogte | 27,9 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Breedte | 111 mm |
| Aantal tracks | 896 |
| Registratietechnologie | LTO-4 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Levensduur archiefopslag | 30 jaar |
| Coërciviteit | 2,200-2,300 Oe |
| Basisfilm | Metal Particle |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Design | |
| Kleur van het product | Groen |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 1,26 cm |
| Tape-lengte | 820 m |
| Dikte tape | 6,6 µm |
| Maat | 11,1 cm (4.37") |
| Hoogte | 27,9 mm |
| Gewicht | 280 g |
| Diepte | 113 mm |
| Breedte | 111 mm |
| Gewicht omdoos | 1,490 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Gewicht (imperiaal) | 0,281 kg (0.62 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 111 x 113 x 27,9 mm (4.37 x 4.45 x 1.1") |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | 16 - 32 °C |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Groen |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 331 kg |
| Gewicht omdoos | 1,490 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Overige specificaties | |
| Totale opslagcapaciteit | 1,6 TB |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Leessnelheid | 240 MB/s |
| Registratietechnologie | LTO-4 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Levensduur archiefopslag | 30 jaar |
| Gewicht (imperiaal) | 0,281 kg (0.62 lbs) |
| Coërciviteit | 2,200-2,300 Oe |
| Basisfilm | Metal Particle |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 111 x 113 x 27,9 mm (4.37 x 4.45 x 1.1") |
| Pallet brutogewicht | 331 kg |
| Maat | 11,1 cm (4.37") |
| Gewicht omdoos | 1,490 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |