Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE LTO-8 Ultrium RW Bar Code Label Pack. Media type: LTO, Tape life: 30 jaar, Kleur van het product: Wit. Overdrachtssnelheid: 700 Mbit/s. Breedte: 102 mm, Diepte: 105,4 mm, Hoogte: 21,5 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 51 mm, Diepte verpakking: 226,1 mm. Leessnelheid: 700 MB/s, Registratietechnologie: LTO-8 Ultrium, Basisfilm: Barium Ferrite
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Tape life | 30 jaar |
| Kleur van het product | Wit |
| Technische details | |
| Tape life | 30 jaar |
| Leessnelheid | 700 MB/s |
| Hoogte verpakking | 284,5 mm |
| Hoogte | 21,5 mm |
| Diepte verpakking | 226,1 mm |
| Diepte | 105,4 mm |
| Breedte verpakking | 51 mm |
| Breedte | 102 mm |
| Registratietechnologie | LTO-8 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Coërciviteit | Not applicable |
| Basisfilm | Barium Ferrite |
| Data-uitwisseling | |
| Overdrachtssnelheid | 700 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 110 g |
| Hoogte verpakking | 284,5 mm |
| Hoogte | 21,5 mm |
| Gewicht | 280 g |
| Diepte verpakking | 226,1 mm |
| Diepte | 105,4 mm |
| Breedte verpakking | 51 mm |
| Breedte | 102 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 110 g |
| Hoogte verpakking | 284,5 mm |
| Diepte verpakking | 226,1 mm |
| Breedte verpakking | 51 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Wit |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Leessnelheid | 700 MB/s |
| Registratietechnologie | LTO-8 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Coërciviteit | Not applicable |
| Basisfilm | Barium Ferrite |