HPE LTO-6 Ultrium 6.25TB BaFe RW Data Cartridge Lege gegevenscartridge 1,26 cm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7976B
- EAN: 0887111851154 5053973879604 06 ...3879604 0641438120214 5054629176689 5054533240124 5054484240129 0718659046507 8871118511540 0696552149283meer
LTO-6 Ultrium 6.25TB BaFe RW Data Cartridge
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Met de nieuwe LTO-6 markeert HP een nieuwe mijlpaal in snelle, betruwbare en kosteneffectieve backup en archivering – 6,25 TB gecomprimeerde capaciteit per cartridge en een overdrachtssnelheid van meer dan 1,4 TB/uur.
Het LTO-6 Ultrium formaat is gebaseerd op de beste technieken die er bestaan voor meer innovatie en een bredere keuze voor de klant.
HP LTO-6 Ultrium datacartridges zijn verkrijgbaar in twee versies, gevanceerd Metal Particle en Barium Ferrite, en ondersteunen alle HP en niet-HP Ultrium tapeapparaten, daarbij gesteund door HP's uitgebreide mediakwalificatieproces.
Het LTO-6 Ultrium formaat is gebaseerd op de beste technieken die er bestaan voor meer innovatie en een bredere keuze voor de klant.
HP LTO-6 Ultrium datacartridges zijn verkrijgbaar in twee versies, gevanceerd Metal Particle en Barium Ferrite, en ondersteunen alle HP en niet-HP Ultrium tapeapparaten, daarbij gesteund door HP's uitgebreide mediakwalificatieproces.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Capaciteit met compressie | 6,25 TB |
| Tape life | 30 jaar |
| Recording density | 343 kbit/duim |
| Kleur van het product | Paars |
| Aantal tracks | 2176 |
| Technische details | |
| Capaciteit met compressie | 6,25 TB |
| Dikte tape | 6,4 µm |
| Tape life | 30 jaar |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Recording density | 343 kbit/duim |
| Leessnelheid | 400 MB/s |
| Hoogte | 111 mm |
| Diepte | 27,9 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Aantal tracks | 2176 |
| Registratietechnologie | LTO-6 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Coërciviteit | 2,200-2,300 Oe |
| Basisfilm | Barium Ferrite |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Data-uitwisseling | |
| Overdrachtssnelheid | 400 MB/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Paars |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 1,26 cm |
| Tape-lengte | 846 m |
| Afmetingen (B x D x H) | 113 x 27,9 x 111 mm |
| Dikte tape | 6,4 µm |
| Hoogte | 111 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Diepte | 27,9 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Gewicht (imperiaal) | 0,272 kg (0.6 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 113 x 27,9 x 111 mm (4.45 x 1.1 x 4.37") |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Paars |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 113 x 27,9 x 111 mm |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Leessnelheid | 400 MB/s |
| Registratietechnologie | LTO-6 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Gewicht (imperiaal) | 0,272 kg (0.6 lbs) |
| Coërciviteit | 2,200-2,300 Oe |
| Basisfilm | Barium Ferrite |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 113 x 27,9 x 111 mm (4.45 x 1.1 x 4.37") |