HPE LTO-5 RW Lege gegevenscartridge
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7975AL
- EAN: 0884962925386 0884962959749 08 ...2959749 0884962959503 0092014032214 6082015032805 0884962959558 8052015032738 5092015032843 0884962959701 0884962959633 7122014032235 0884962959732 7012015032832 0884962959572 0884962959589 0884962959763 5052015032755 0884962959527 0884962959657 0884962959619 8042015032814 0884962959541 8849629597186 0884962959718 0884962959565 5712505225714 8849629253860 0884962959626 8082015032803 4948382718099 0884962959688 0884962959664 0884962959480meer
HP LTO-5 RW Custom Labeled Data Cartridge 20 Pack
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HP LTO5 Ultrium 1.5TB/3TB RW Data Cartridge With Custom Labeled x20pcs
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Tape life | 30 jaar |
| Kleur van het product | Blauw |
| Technische details | |
| Tape life | 30 jaar |
| Totale opslagcapaciteit | 3 TB |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Maat | 27,3 cm (10.8") |
| Leessnelheid | 280 MB/s |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-lengte | 846 m |
| Afmetingen (B x D x H) | 273,1 x 152,4 x 330,2 mm |
| Maat | 27,3 cm (10.8") |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 23 °C |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 273,1 x 152,4 x 330,2 mm |
| Totale opslagcapaciteit | 3 TB |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Leessnelheid | 280 MB/s |
| Maat | 27,3 cm (10.8") |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |