HPE InfiniBand HDR PCIe3 Auxiliary Card with 350mm Cable Kit Intern Ethernet
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P06154-B23
- EAN: 0190017325781 1900173257814
HPE InfiniBand HDR PCIe3 Auxiliary Card with 350mm Cable Kit, Intern, Bedraad, PCI Express, Ethernet
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE InfiniBand HDR PCIe3 Auxiliary Card with 350mm Cable Kit. Intern. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI Express, Interface: Ethernet
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | PCI Express |
| Interface | Ethernet |
| Vezel-optische connector | QSFP56 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Technische details | |
| Type behuizing | Standup LP |
| Compatibele producten | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |
| Gewicht (imperiaal) | 0,141 kg (0.311 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Compatibele producten | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |
| Component voor | Server |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 177,8 mm |
| Diepte | 218,4 mm |
| Hoogte | 62 mm |
| Gewicht | 140 g |
| Prestatie | |
| Compatibele producten | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Overige specificaties | |
| Soort kabel | DAC and AOC |
| Type behuizing | Standup LP |
| Gewicht (imperiaal) | 0,141 kg (0.311 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 218,4 x 177,8 x 62 mm (8.6 x 7 x 2.44") |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |