HPE Hardwire -48VDC 3.5m 1000-1300W Power Cord Zwart 3,5 m
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P79842-B21
- EAN: 0190017783628
HPE Hardwire -48VDC 3.5m 1000-1300W Power Cord, 3,5 m, 48 V
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Hardwire -48VDC 3.5m 1000-1300W Power Cord. Snoerlengte: 3,5 m. Ingangsspanning: 48 V
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Snoerlengte | 3,5 m |
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 3,5 m |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 48 V |
| Ondersteund vermogen (max) | 1300 W |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,67 kg |
| Breedte verpakking | 304,8 mm |
| Diepte verpakking | 254 mm |
| Hoogte verpakking | 50,8 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 304,8 mm |
| Diepte verpakking | 254 mm |
| Hoogte verpakking | 50,8 mm |