Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE D3710 Enclosure. Opslag schijf-interface: Serial Attached SCSI (SAS). Type behuizing: Rack (2U), Apparaatklasse: Kleine & middelgrote bedrijven. Ondersteunde opslagstationinterfaces: SAS. Breedte: 87 mm, Diepte: 448 mm, Hoogte: 546 mm, Gewicht: 17,2 kg. Kleur van het product: Zwart, Zilver
Specificaties
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 3080 TB |
| Opslag schijf-interface | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Overdrachtssnelheid | 12 Gbit/s |
| Opslagschijf type | 25 HPE SFF SAS/SATA drives in Smart carriers supported |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SAS |
| Poorten & interfaces | |
| USB-aansluiting | Nee |
| Technische details | |
| Apparaatklasse | Kleine & middelgrote bedrijven |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| SAN-backup ondersteuning | No |
| Opslagmirroring ondersteuning | Yes |
| Insight manager ondersteuning | Yes |
| Harde schijf-controller | Smart Array E208e-p Smart Array P408e-p |
| Gewicht (imperiaal) | 17,2 kg (38 lbs) |
| Beschrijving uitbreiding | Up to eight (8) enclosures from a single controller port |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717020 |
| Design | |
| Apparaatklasse | Kleine & middelgrote bedrijven |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Prestatie | |
| Apparaatklasse | Kleine & middelgrote bedrijven |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2016, Windows Server 2019, Ja, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 87 mm |
| Diepte | 448 mm |
| Hoogte | 546 mm |
| Gewicht | 17,2 kg |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 Essentials, Red Hat Enterprise Linux (RHEL), SUSE Linux Enterprise Server (SLES), VMware ESX depending on host connectivity |
| SAN-backup ondersteuning | No |
| Opslagmirroring ondersteuning | Yes |
| Insight manager ondersteuning | Yes |
| Harde schijf-controller | Smart Array E208e-p Smart Array P408e-p |
| Gewicht (imperiaal) | 17,2 kg (38 lbs) |
| Beschrijving uitbreiding | Up to eight (8) enclosures from a single controller port |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717020 |