HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 PoE 2p SFP 124W 1930 Managed L2/L3/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Wit
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL681A
- EAN: 0190017355207 0190017355283 57 ...7355283 5704174889359 0190017355245 0190017355252 0190017355337 0190017355276 0190017355320 0190017355344 0190017355382 0190017355306 0190017355313meer
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 PoE 2p SFP 124W 1930, Managed, L2/L3/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), 1U
Offer details
Handelsprijzen
Beschrijving
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 PoE 2p SFP 124W 1930. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3/L4. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24. Full duplex. Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s. Power over Ethernet (PoE). Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| ARP-inspectie | Ja |
| Switch-laag | L2/L3/L4 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| System event log | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aansluitingen | 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 Class 4 PoE ports (IEEE 802.3 Type 10 BASE-T, IEEE 802.3u Type 100 BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T) Duplex: 10 BASE-T/100 BASETX: half or full; 1000 BASE-T: full only 2 SFP 1 GbE ports |
| Netwerk | |
| Active Link-detectie | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Aantal VLANs | 4093 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Routing entries | 32 |
| Rate limiting | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| IP routing | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo frames | 9216 |
| Switchingcapaciteit | 20 Gbit/s |
| Throughput | 14,88 Mpps |
| Latentie (10-100 Mbps) | 5,2 µs |
| Latentie (1 Gbps) | 3 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Aantal VLANs | 4093 |
| Beveiliging | |
| BPDU filtering / bescherming | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| DHCP-functies | DHCP client, DHCP snooping |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Type geheugen | SDRAM / Flash |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Maximum SPAN-sessies | 800 |
| Fanloos | Ja |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A9 |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 150,2 W |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroom | 0.2 A |
| Energieverbruik opmerking | 150.2W maximum, 11.7W idle |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 124 W |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | Instant On Portal, Web browser, SNMP Manager |
| Geheugen en processor | ARM Cortex-A9 @ 800 MHz 512 MB SDRAM, 256 MB flash 1.5 MB packet buffer |
| Gewicht (imperiaal) | 3,27 kg (7.21 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 254 x 254 mm (1.73 x 10 x 10") |
| Aansluitingen | 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 Class 4 PoE ports (IEEE 802.3 Type 10 BASE-T, IEEE 802.3u Type 100 BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T) Duplex: 10 BASE-T/100 BASETX: half or full; 1000 BASE-T: full only 2 SFP 1 GbE ports |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 4093 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,9 mm |
| Diepte | 254 mm |
| Hoogte | 254 mm |
| Gewicht | 1,16 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 3,27 kg (7.21 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 254 x 254 mm (1.73 x 10 x 10") |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | SDRAM / Flash |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 256 MB |