HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 8p Gigabit 1430 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R8R45A
- EAN: 0190017601571 5715328245587 01 ...8245587 0190017601588 0190017601618 0190017601649 0190017601670 0190017601717 0190017601601 0190017601731 0190017601687 0190017601663 0190017601700 0190017601656 0190017537924 5902002363327meer
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 8p Gigabit 1430, Unmanaged, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 8p Gigabit 1430. Switch type: Unmanaged, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. Full duplex. MAC-adrestabel: 8192 entries, Switchingcapaciteit: 16 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Rack-montage
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Aansluitingen | 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10 BASE-T, IEEE 802.3u Type 100 BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T) Duplex: 10 BASE-T/100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| 10G support | Nee |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo frames | 9216 |
| MAC-adrestabel | 8192 entries |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| Throughput | 11,9 Mpps |
| Latentie (10-100 Mbps) | 2,7 µs |
| Latentie (1 Gbps) | 1,8 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 2 MB |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 12 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal voedingen | 1 |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 12W Idle: 1.7W |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | Unmanaged |
| Geheugen en processor | 128Kb EEPROM; Packet buffer size: 2.0 Mb |
| Gewicht (imperiaal) | 0,59 kg (1.3 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 137,9 x 157 x 37,1 mm (5.43 x 6.18 x 1.46") |
| Aansluitingen | 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10 BASE-T, IEEE 802.3u Type 100 BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T) Duplex: 10 BASE-T/100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 138 mm |
| Diepte | 157 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Gewicht | 590 g |
| Gewicht (imperiaal) | 0,59 kg (1.3 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 137,9 x 157 x 37,1 mm (5.43 x 6.18 x 1.46") |
| Prestatie | |
| Packet buffergeheugen | 2 MB |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Geheugen | |
| Packet buffergeheugen | 2 MB |