HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 5p Gigabit 1430 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R8R44A
- EAN: 0190017600987 0190017601540 01 ...7601540 0190017601526 0190017601496 0190017601519 0190017601465 0190017601502 0190017601533 0190017601410 0190017600994 0190017537917 0190017601458 0190017601427 0190017601489meer
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 5p Gigabit 1430, Unmanaged, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 5p Gigabit 1430. Switch type: Unmanaged, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 5. Full duplex. MAC-adrestabel: 8192 entries, Switchingcapaciteit: 10 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Rack-montage
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 5 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Aansluitingen | 5 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10 BASE-T, IEEE 802.3u Type 100 BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T) Duplex: 10 BASE-T/100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| 10G support | Nee |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo frames | 9216 |
| MAC-adrestabel | 8192 entries |
| Switchingcapaciteit | 10 Gbit/s |
| Throughput | 7,44 Mpps |
| Latentie (10-100 Mbps) | 3,81 µs |
| Latentie (1 Gbps) | 0,93 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1 MB |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Prestatie | |
| Fanloos | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 12 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal voedingen | 1 |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 12W Idle: 1W |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | Unmanaged |
| Geheugen en processor | 2Kb EEPROM; Packet buffer size: 1.0 Mb |
| Gewicht (imperiaal) | 0,272 kg (0.6 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 93 x 116,1 x 25,9 mm (3.66 x 4.57 x 1.02") |
| Aansluitingen | 5 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10 BASE-T, IEEE 802.3u Type 100 BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T) Duplex: 10 BASE-T/100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 93 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Gewicht (imperiaal) | 0,272 kg (0.6 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 93 x 116,1 x 25,9 mm (3.66 x 4.57 x 1.02") |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Geheugen | |
| Packet buffergeheugen | 1 MB |