HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 20p Gigabit CL4 4p Gigabit CL6 PoE 2p 10GBT 2p SFP+ 370W 1960 Managed L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Wit
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL807A
- EAN: 5901750289002 0190017521558 01 ...7521558 0190017522432 0190017522579 0190017522470 0190017521596 0190017522548 0190017522531 0190017522456 0190017522425 0190017522517 0190017522494 0190017522524meer
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 20p Gigabit CL4 4p Gigabit CL6 PoE 2p 10GBT 2p SFP+ 370W 1960, Managed, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 20p Gigabit CL4 4p Gigabit CL6 PoE 2p 10GBT 2p SFP+ 370W 1960. Switch type: Managed, Switch-laag: L2+. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24. Full duplex. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| ARP-inspectie | Ja |
| Switch-laag | L2+ |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| System event log | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Aantal 10G Ethernet (koper)poorten | 2 |
| Aansluitingen | 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 BASE-T ports with 4 ports of IEEE 802.af/at/bt CL6 PoE and 20 ports of IEEE 802.af/at CL4 PoE (IEEE 802.3u Type 100 BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T, IEEE 802.an 10 GBASE-T); Duplex: 100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only 10 GBASE-T: full only 2 SFP+ 10 GbE ports 2 RJ-45 autosensing 100/1000/10 GBASE-T ports |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 32 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 32 |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo frames | 9216 |
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Switchingcapaciteit | 128 Gbit/s |
| Throughput | 95 Mpps |
| Latentie (10-100 Mbps) | 4,4 µs |
| Latentie (1 Gbps) | 2,2 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 1,1 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | Poortgebaseerde authenticatie |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS |
| DHCP-functies | DHCP snooping |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 32 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 32 |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 4 |
| Frequentie van processor | 800 MHz |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Intern geheugen | 1024 MB |
| Flash memory | 512 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A9 |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 480 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 100-127V: 500W 200-220V: 480W Idle: 100-127V: 40W 200-220V: 80W |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 370 W |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | HPE Networking Instant On Cloud; Web browser; SNMP Manager |
| Geheugen en processor | Single-Core ARM v7 Cortex-A9 @800 MHz; 1 GB DDR3; 512 MB NAND flash; Packet buffer size: 1.5 MB |
| Gewicht (imperiaal) | 4,72 kg (10.4 lbs) |
| Aansluitingen | 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 BASE-T ports with 4 ports of IEEE 802.af/at/bt CL6 PoE and 20 ports of IEEE 802.af/at CL4 PoE (IEEE 802.3u Type 100 BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T, IEEE 802.an 10 GBASE-T); Duplex: 100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only 10 GBASE-T: full only 2 SFP+ 10 GbE ports 2 RJ-45 autosensing 100/1000/10 GBASE-T ports |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 350,5 mm |
| Diepte | 442,5 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 4,7 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 4,72 kg (10.4 lbs) |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv6-FIB-vermeldingen | 32 |
| IPv4-FIB-vermeldingen | 32 |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 4 |
| Frequentie van processor | 800 MHz |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Geheugen | |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Intern geheugen | 1024 MB |
| Flash memory | 512 MB |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |