HPE Aruba Networking CX 9300-32D 32p QSFP-DD 2p 10G SFP+ Back-to-Front 6 Fans 2 AC PSU Bundle Managed L3 Geen 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R9A30A
- EAN: 0190017563176 0190017563220 01 ...7563220 0190017563299 0190017563190 0190017563213 0190017563206 0190017563312 0190017563244 0190017563268 0190017563374 0190017563329meer
HPE Aruba Networking CX 9300-32D 32p QSFP-DD 2p 10G SFP+ Back-to-Front 6 Fans 2 AC PSU Bundle, Managed, L3, Geen, Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 9300-32D 32p QSFP-DD 2p 10G SFP+ Back-to-Front 6 Fans 2 AC PSU Bundle. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Geen, Console port: RJ-45/Micro-USB. MAC-adrestabel: 81920 entries, Switchingcapaciteit: 25600 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 0 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Geen |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/Micro-USB |
| Vezel-optische connector | QSFP-DD |
| Fibre channel-poorten | 32 |
| Aansluitingen | 32 ports of 100GbE, 200GbE, or 400GbE 400 Gbps ports can be configured as 4 x 100GbE, 2 x 200GbE, or 1 x 400GbE |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ak, IEEE 802.3ba, IEEE 802.3bs, IEEE 802.3by, IEEE 802.3cd |
| Aantal VLANs | 4040 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Private VLAN |
| IGMP snooping | Ja |
| MLD-vermeldingen | 4000 |
| IPv6-multicast-vermeldingen | 8000 |
| IPv4-multicast-vermeldingen | 8000 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 81920 entries |
| Switchingcapaciteit | 25600 Gbit/s |
| Throughput | 5000 Mpps |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 132 MB |
| Statische route | Ja |
| Aantal VLANs | 4040 |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| DHCP-functies | DHCP relay, DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| MLD-vermeldingen | 4000 |
| IPv6-multicast-vermeldingen | 8000 |
| IPv4-multicast-vermeldingen | 8000 |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMPv2c, SNMPv3 |
| Routing protocols | BGP4, OSPF, RIP, RIPng, RIP-2 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Luchtstroomrichting | Luchtstroom achter-naar-voor |
| Aantal ventilatoren | 6 ventilator(en) |
| Overtollige fans ondersteuning | Ja |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1700 MHz |
| Intern geheugen | 32000 MB |
| Type processor | Ja |
| Packet buffergeheugen | 132 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 615 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 2 |
| Energieverbruik opmerking | 100% Traffic Rate: 688W Idle: 221W |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | SNMP REST RJ-45 serial Micro USB console port RJ-45 OOBM Port |
| Geheugen en processor | 128 GB m.2 SSD, 4 GB mSATA, 128 MB SPI Flash, 16 GB x2 SODIMM |
| Fan | 6 redundant fans, field-replaceable, hot-swappable |
| Gewicht (imperiaal) | 11,8 kg (26.1 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,4 x 438,4 x 590 mm (1.71 x 17.3 x 23.2") |
| Aansluitingen | 32 ports of 100GbE, 200GbE, or 400GbE 400 Gbps ports can be configured as 4 x 100GbE, 2 x 200GbE, or 1 x 400GbE |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4600 m |
| Warmtedissipatie | 4,435 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 4040 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Private VLAN |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,5 mm |
| Diepte | 438,4 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Gewicht | 11,8 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 11,8 kg (26.1 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,4 x 438,4 x 590 mm (1.71 x 17.3 x 23.2") |
| Optische vezel | |
| Vezel-optische connector | QSFP-DD |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Frequentie van processor | 1700 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Geheugen | |
| Packet buffergeheugen | 132 MB |
| Intern geheugen | 32000 MB |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |