HPE Aruba Networking CX 8360-48XT4C v2 48p 1G/10GBase-T 4p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2AC Bundle Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL707C
- EAN: 0190017589718 0190017591292 01 ...7591292 0190017591230 0190017591346 0190017591315 0190017589794 0190017589770 0190017591285 0190017589732 0190017591261 0190017591247meer
HPE Aruba Networking CX 8360-48XT4C v2 48p 1G/10GBase-T 4p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2AC Bundle, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 8360-48XT4C v2 48p 1G/10GBase-T 4p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2AC Bundle. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 212992 entries, Switchingcapaciteit: 1760 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AE, IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak. Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal GSFP+-moduleslots | 4 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Aansluitingen | 48-port of 100M/ 1/10GBASE-T 4-port of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) HPE Smart Rate support |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AE, IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak |
| Aantal VLANs | 4094 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000,40000,100000 Mbit/s |
| Datastroombeheer | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| IGMP-vermeldingen | 7000 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 212992 entries |
| Switchingcapaciteit | 1760 Gbit/s |
| Throughput | 1309 Mpps |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Statische route | Ja |
| Aantal VLANs | 4094 |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMPv2, SNMPv3 |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| IGMP-vermeldingen | 7000 |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | BGP4, MPLS, OSPF, RIP, RIPng, RIP-2 |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Ventilatiesysteem | Luchtstroom achter-naar-voor |
| Luchtstroomrichting | Luchtstroom achter-naar-voor |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Overtollige fans ondersteuning | Ja |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Intern geheugen | 16384 MB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Type processor | Ja |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 500 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47/63 Hz |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 2 |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 500W Idle: 120W |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | RJ45 serial and USB-C console RJ45 Ethernet port USB-Type A |
| Geheugen en processor | CPU: 1.8 GHz 4-core 64-bit RAM: 16 GB Flash/Storage: 32 GB Packet Buffer: 32 MB |
| Fan | 3 field-replaceable and hot-swappable fans |
| Gewicht (imperiaal) | 8,55 kg (18.9 lbs) |
| Aansluitingen | 48-port of 100M/ 1/10GBASE-T 4-port of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) HPE Smart Rate support |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000,40000,100000 Mbit/s |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 1,706 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 4094 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 44,2 mm |
| Hoogte | 406 mm |
| Gewicht | 8,55 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 8,55 kg (18.9 lbs) |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Intern geheugen | 16384 MB |
| Flash memory | 32000 MB |