HPE Aruba Networking CX 8360-24XF2C v2 24p 10G SFP+ 2p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2 AC Bundle Managed L3 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL711C
- EAN: 0190017592077 0190017592268 01 ...7592268 0190017592275 0190017592244 0190017592251 0190017592237meer
HPE Aruba Networking CX 8360-24XF2C v2 24p 10G SFP+ 2p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2 AC Bundle, Managed, L3, Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 8360-24XF2C v2 24p 10G SFP+ 2p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2 AC Bundle. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 212992 entries, Switchingcapaciteit: 880 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AE, IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s,.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 24 |
| Aantal GSFP+-moduleslots | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Vezel-optische connector | QSFP+, QSFP28, SFP, SFP+ |
| Aansluitingen | 24-port of 1/10GbE (SFP/SFP+) 2-port of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) (optional 1GBASE-T SFP and 10GBASE-T SFP+ transceivers and 4 x 10/25G breakout cables supported) |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AE, IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3ba, IEEE 802.3by, IEEE 802.3cc, IEEE 802.3cd, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Aantal VLANs | 4094 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| IGMP-vermeldingen | 7000 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 212992 entries |
| Switchingcapaciteit | 880 Gbit/s |
| Throughput | 1309 Mpps |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Statische route | Ja |
| Aantal VLANs | 4094 |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMPv2, SNMPv3 |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) inkomend | 65536 |
| IGMP-vermeldingen | 7000 |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) uitgaand | 8192 |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | BGP4, MPLS, OSPF, RIP, RIPng, RIP-2 |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Ventilatiesysteem | Luchtstroom achter-naar-voor |
| Luchtstroomrichting | Luchtstroom achter-naar-voor |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Overtollige fans ondersteuning | Ja |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Intern geheugen | 16384 MB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Type processor | Ja |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 325 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47/63 Hz |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 2 |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 325W Idle: 120W |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | RJ45 serial and USB-C console RJ45 Ethernet port USB-Type A |
| Geheugen en processor | CPU: 1.8 GHz 4-core 64-bit RAM: 16 GB Flash/Storage: 32 GB Packet Buffer: 32 MB |
| Fan | 3 field-replaceable and hot-swappable fans |
| Gewicht (imperiaal) | 8,07 kg (17.8 lbs) |
| Aansluitingen | 24-port of 1/10GbE (SFP/SFP+) 2-port of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) (optional 1GBASE-T SFP and 10GBASE-T SFP+ transceivers and 4 x 10/25G breakout cables supported) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Warmtedissipatie | 1,28 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 4094 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 44,2 mm |
| Hoogte | 406 mm |
| Gewicht | 8,07 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 8,07 kg (17.8 lbs) |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Optische vezel | |
| Vezel-optische connector | QSFP+, QSFP28, SFP, SFP+ |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Intern geheugen | 16384 MB |
| Flash memory | 32000 MB |