HPE Aruba Networking CX 8320 32 40G QSFP+ with X472 5 Fans 2 Power Supply Switch Bundle Managed L3 1U Zwart
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL579A
- EAN: 0190017251417 0190017251479 01 ...7251479 0190017283210 0190017251462 0190017251615 0190017251424 0190017251493 0190017251554 0190017251585 0190017251547meer
HPE Aruba Networking CX 8320 32 40G QSFP+ with X472 5 Fans 2 Power Supply Switch Bundle, Managed, L3, Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 8320 32 40G QSFP+ with X472 5 Fans 2 Power Supply Switch Bundle. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 98304 entries, Switchingcapaciteit: 2500 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal GSFP+-moduleslots | 32 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 0 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Nee |
| Console port | RJ-45 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T |
| Aansluitingen | Supports 32 ports of 40G for use with QSFP+ transceivers (optional 4 x 10G breakout cables) |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ba, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| IP routing | Ja |
| 10G support | Ja |
| MLD-vermeldingen | 4094 |
| IPv6-multicast-vermeldingen | 4094 |
| IPv4-multicast-vermeldingen | 4094 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 98304 entries |
| Switchingcapaciteit | 2500 Gbit/s |
| Throughput | 1905 Mpps |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 16 MB |
| Beveiliging | |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| MLD-vermeldingen | 4094 |
| IPv6-multicast-vermeldingen | 4094 |
| IPv4-multicast-vermeldingen | 4094 |
| Protocollen | |
| Routing protocols | BGP, OSPF |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | 1U |
| Luchtstroomrichting | Luchtstroom van voren naar achteren |
| Aantal ventilatoren | 5 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 2000 MHz |
| Mean time between failures (MTBF) | 296526 uur |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Geluidsniveau | 79 dB |
| Flash memory | 8000 MB |
| Type processor | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 16 MB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 310 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 310 W |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 2 |
| Energieverbruik opmerking | 310W |
| Netvoeding voetnoot | Field‑replaceable, hot‑swappable, and up to 2 power supplies |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | SNMP RJ-45 for serial console USB Type-A for file management only RJ-45 Ethernet for OOBM |
| Geheugen en processor | 2 GHz CPU, 16 GB RAM, 64 GB SSD, and 8 GB Flash |
| Fan | Field‑replaceable, hot‑swappable, and up to five fans |
| Gewicht (imperiaal) | 9,65 kg (21.3 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,4 x 438,4 x 515,1 mm (1.71 x 17.3 x 20.3") |
| Aansluitingen | Supports 32 ports of 40G for use with QSFP+ transceivers (optional 4 x 10G breakout cables) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,5 mm |
| Diepte | 438 mm |
| Hoogte | 515 mm |
| Gewicht | 9,7 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 9,65 kg (21.3 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,4 x 438,4 x 515,1 mm (1.71 x 17.3 x 20.3") |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Frequentie van processor | 2000 MHz |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | 1U |
| Mean time between failures (MTBF) | 296526 uur |
| Geluidsniveau | 79 dB |
| Type processor | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Geheugen | |
| Packet buffergeheugen | 16 MB |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 8000 MB |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |