HPE Aruba Networking CX 8100 40x10G Base-T 8x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF 3F 2AC PSU Switch Bdl Managed L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R9W93A
- EAN: 0190017606637 0190017609782 01 ...7609782 0190017609805 0190017609881 0190017609799 0190017609911 0190017609959 0190017609928 0190017609744 0190017609874 0190017609843 0190017609775 0190017609867meer
HPE Aruba Networking CX 8100 40x10G Base-T 8x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF 3F 2AC PSU Switch Bdl, Managed, L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 8100 40x10G Base-T 8x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF 3F 2AC PSU Switch Bdl. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100/1000/10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 40, Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 147456 entries, Switchingcapaciteit: 1760 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 8 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 40 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Aantal QSFP28-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Aansluitingen | 40 ports of 100M/1/2.5/5/10GbE 8 ports of 1/10GbE (SFP/SFP+) 4 ports of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28 |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3ba, IEEE 802.3bj, IEEE 802.3by, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3cc, IEEE 802.3cd, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 147456 entries |
| Switchingcapaciteit | 1760 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| DHCP-functies | DHCP relay, DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMPv2c, SNMPv3 |
| Routing protocols | BGP, BGP4, OSPF, RIPng |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Vormfactor | 1U |
| Luchtstroomrichting | Luchtstroom achter-naar-voor |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 32768 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A72 |
| Stapelbaar | Nee |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 500 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47/63 Hz |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 2 |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 500W Idle: 120W |
| Stroombron | AC |
| Netvoeding voetnoot | Bundles include the 2 power supplies (2 x JL712A in R9W87A, R9W89A, R9W91A, and R9W93A) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | RJ-45 serial and USB-C console RJ-45 Ethernet port USB Type-A |
| Geheugen en processor | CPU: Quad Core Arm Cortex™ A72 @ 1.8 GHz Memory and flash: 16 GB RAM, 32 GB Flash/storage Packet buffer: 32 MB |
| Fan | 3 field-replaceable and hot-swappable fans |
| Aansluitingen | 40 ports of 100M/1/2.5/5/10GbE 8 ports of 1/10GbE (SFP/SFP+) 4 ports of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4600 m |
| Warmtedissipatie | 1705 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 442,5 mm |
| Diepte | 406,4 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 8,57 kg |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 32768 MB |