HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF Airflow 3Fan 2AC PSU Switch Bdl Managed L3 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R9W87A
- EAN: 0190017606071 0190017608532 01 ...7608532 0190017608402 0190017608549 0190017608457 0190017608495 0190017608488 0190017608365 0190017608419 0190017608471 0190017608396 0190017608433 0190017608358meer
HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF Airflow 3Fan 2AC PSU Switch Bdl, Managed, L3, Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF Airflow 3Fan 2AC PSU Switch Bdl. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 147456 entries, Switchingcapaciteit: 1280 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 24 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 0 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Aantal QSFP28-poorten | 4 |
| Aansluitingen | 24 ports of 1/10GbE (SFP/SFP+) 4 ports of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 147456 entries |
| Switchingcapaciteit | 1280 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| DHCP-functies | DHCP relay, DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMPv2c, SNMPv3 |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTPS |
| Routing protocols | BGP, BGP4 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Vormfactor | 1U |
| Luchtstroomrichting | Luchtstroom achter-naar-voor |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 32768 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A72 |
| Stapelbaar | Nee |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 375 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47/63 Hz |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 2 |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 375W Idle: 120W |
| Stroombron | AC |
| Netvoeding voetnoot | Bundles include the 2 power supplies (2 x JL712A in R9W87A, R9W89A, R9W91A, and R9W93A) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | RJ-45 serial and USB-C console RJ-45 Ethernet port USB Type-A |
| Geheugen en processor | CPU: Quad Core Arm Cortex™ A72 @ 1.8 GHz Memory and flash: 16 GB RAM, 32 GB Flash/storage Packet buffer: 32 MB |
| Fan | 3 field-replaceable and hot-swappable fans |
| Aansluitingen | 24 ports of 1/10GbE (SFP/SFP+) 4 ports of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4600 m |
| Warmtedissipatie | 1275 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 442,5 mm |
| Diepte | 406,4 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 8,16 kg |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 32768 MB |