HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G Base-T 4x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 Switch Managed L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R9W95A
- EAN: 0190017606651
HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G Base-T 4x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 Switch, Managed, L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G Base-T 4x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 Switch. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100/1000/10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 147456 entries, Switchingcapaciteit: 1360 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Aantal QSFP28-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Aansluitingen | 24 ports of 100M/1/2.5/5/10GbE 4 ports of 1/10GbE (SFP/SFP+) 4 ports of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3ba, IEEE 802.3bj, IEEE 802.3by, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3cc, IEEE 802.3cd, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Aantal VLANs | 1024 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Port-based VLAN |
| IGMP snooping | Ja |
| MLD-vermeldingen | 4096 |
| IPv6-multicast-vermeldingen | 4096 |
| IPv4-multicast-vermeldingen | 4096 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 147456 entries |
| Switchingcapaciteit | 1360 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Aantal VLANs | 1024 |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| DHCP-functies | DHCP relay, DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| MLD-vermeldingen | 4096 |
| IPv6-multicast-vermeldingen | 4096 |
| IPv4-multicast-vermeldingen | 4096 |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMPv2c, SNMPv3 |
| Routing protocols | BGP, BGP4, OSPF, RIP-2, RIPng, VRRP |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 32768 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A72 |
| Stapelbaar | Nee |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 400 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47/63 Hz |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 400W Idle: 120W |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | RJ-45 serial and USB-C console RJ-45 Ethernet port USB Type-A |
| Geheugen en processor | CPU: Quad Core Arm Cortex™ A72 @ 1.8 GHz Memory and flash: 16 GB RAM, 32 GB Flash/storage Packet buffer: 32 MB |
| Fan | 3 field-replaceable and hot-swappable fans |
| Aansluitingen | 24 ports of 100M/1/2.5/5/10GbE 4 ports of 1/10GbE (SFP/SFP+) 4 ports of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4600 m |
| Warmtedissipatie | 1364 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 1024 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Port-based VLAN |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 442,5 mm |
| Diepte | 406,4 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 32768 MB |