HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G Base-T 4x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 FB 3Fan 2AC PSU Sw Bdl Managed L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R9W88A
- EAN: 0190017606088 0190017608594 01 ...7608594 0190017608662 0190017608778 0190017608648 0190017608754 0190017608761 0190017608808 0190017608730 0190017608693 0190017608723 0190017608587 0190017608679meer
HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G Base-T 4x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 FB 3Fan 2AC PSU Sw Bdl, Managed, L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G Base-T 4x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 FB 3Fan 2AC PSU Sw Bdl. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100/1000/10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 147456 entries, Switchingcapaciteit: 1360 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad. Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Aantal QSFP28-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Aansluitingen | 24 ports of 100M/1/2.5/5/10GbE 4 ports of 1/10GbE (SFP/SFP+) 4 ports of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad |
| Aantal VLANs | 1024 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,2500 Mbit/s |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Port-based VLAN |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 147456 entries |
| Switchingcapaciteit | 1360 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Aantal VLANs | 1024 |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| DHCP-functies | DHCP relay |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMPv2c, SNMPv3 |
| Routing protocols | BGP, BGP4, OSPF, RIPng |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Vormfactor | 1U |
| Luchtstroomrichting | Luchtstroom van voren naar achteren |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Overtollige fans ondersteuning | Ja |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 32768 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A72 |
| Stapelbaar | Nee |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 400 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47/63 Hz |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 2 |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 400W Idle: 120W |
| Stroombron | AC |
| Netvoeding voetnoot | Bundles include the 2 power supplies (2 x JL600A in R9W86A, R9W88A, R9W90A and R9W92A) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | RJ-45 serial and USB-C console RJ-45 Ethernet port USB Type-A |
| Geheugen en processor | CPU: Quad Core Arm Cortex™ A72 @ 1.8 GHz Memory and flash: 16 GB RAM, 32 GB Flash/storage Packet buffer: 32 MB |
| Fan | 3 field-replaceable and hot-swappable fans |
| Aansluitingen | 24 ports of 100M/1/2.5/5/10GbE 4 ports of 1/10GbE (SFP/SFP+) 4 ports of 40/100GbE (QSFP+/QSFP28) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,2500 Mbit/s |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4600 m |
| Warmtedissipatie | 1364 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 1024 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Port-based VLAN |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 442,5 mm |
| Diepte | 406,4 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 8,3 kg |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | RAM / Flash |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 32768 MB |