HPE Aruba Networking CX 6400 24-port SFP+ and 4-port SFP56 v2 Module network switch module
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R0X43C
- EAN: 0190017537511 0190017576473
HPE Aruba Networking CX 6400 24-port SFP+ and 4-port SFP56 v2 Module, SFP+, SFP56, 200 - 240 V, 43 mm, 315 mm, 439 mm, 2,9 kg
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 6400 24-port SFP+ and 4-port SFP56 v2 Module. Vezel-optische connector: SFP+, SFP56. AC-ingangsspanning: 200 - 240 V. Breedte: 43 mm, Diepte: 315 mm, Hoogte: 439 mm. Gewicht (imperiaal): 2,95 kg (6.5 lbs)
Specificaties
| Optische vezel | |
|---|---|
| Vezel-optische connector | SFP+, SFP56 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Aantal moduleslots SPF | 24 |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 2,95 kg (6.5 lbs) |
| Breedte | 43 mm |
| Diepte | 315 mm |
| Hoogte | 439 mm |
| Technische details | |
| Vezel-optische connector | SFP+, SFP56 |
| Gewicht (imperiaal) | 2,95 kg (6.5 lbs) |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |