HPE Aruba Networking CX 6300M 24p SFP+ LRM support and 2p 50G and 2p 25G MACSec Switch Managed L3 Power over Ethernet (PoE) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R8S92A
- EAN: 0190017538693 0190017543536
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p SFP+ LRM support and 2p 50G and 2p 25G MACSec Switch, Managed, L3, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p SFP+ LRM support and 2p 50G and 2p 25G MACSec Switch. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 32768 entries, Switchingcapaciteit: 448 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF | 4 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 24 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 0 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Vezel-optische connector | SFP, SFP+, SFP28 |
| Aansluitingen | 24 x 10/100/1000 BaseT PoE+ ports supporting up to 30W per port 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,10000 Mbit/s |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Optische vezel | |
| Transmissie afstand (max) | 10 km |
| Vezel-optische connector | SFP, SFP+, SFP28 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 32768 entries |
| Switchingcapaciteit | 448 Gbit/s |
| Throughput | 334 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 4,24 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 1,5 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 16 MB |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SSH |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| DHCP-functies | DHCP client, DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | BGP, BGP4 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 10 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A72 |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 16 MB |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energieverbruik opmerking | With JL086A PSU: Idle: 60W 100% Traffic Rate: 76W With JL087A PSU: Idle: 59W 100% Traffic Rate: 74W With JL670A PSU: Idle: 62W 100% Traffic Rate: 81W |
| Netvoeding voetnoot | 2 field-replaceable, hot-swappable power supply slots 1 minimum power supply required (ordered separately) Supported PSUs JL085A and JL757A. |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 720 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1 Gbps: 4.24 μs 10 Gbps: 1.50 μs 25 Gbps: 2.91 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Prestatiebeheer | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Geheugen en processor | Quad Core Arm Cortex™ A72 @ 1.8GHz, 8 GB DDR4, 32 GB eMMC 16 MB Shared Packet Buffer Memory |
| Fan | Switch has two fan tray slots and comes with two fan trays installed. Minimum two fan trays required. Fan trays are field replaceable and hot‑swappable. Each fan tray contains two fans. |
| Gewicht (imperiaal) | 6,71 kg (14.8 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442 x 386,1 mm (1.73 x 17.4 x 15.2") |
| Aansluitingen | 24 x 10/100/1000 BaseT PoE+ ports supporting up to 30W per port 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,10000 Mbit/s |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 90 procent |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 442 mm |
| Hoogte | 385 mm |
| Gewicht | 6,71 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 6,71 kg (14.8 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442 x 386,1 mm (1.73 x 17.4 x 15.2") |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 10 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Packet buffergeheugen | 16 MB |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 32000 MB |