Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 6300M 24-port SFP+ and 4-port SFP56 Switch. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Aantal geïnstalleerde SFP modules: 4, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 24, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: USB. MAC-adrestabel: 32000 entries, Switchingcapaciteit: 880 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE.... Rack-montage
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| System event log | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Locatie-instellingen (CLI) configureren | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF | 4 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 24 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 0 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 4 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 24 |
| Console port | USB |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aansluitingen | 24 x 1G/10G SFP+ ports 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3bt |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| IP routing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| Op beleid gebaseerde routering | Ja |
| MLD-vermeldingen | 4000 |
| IPv6-multicast-vermeldingen | 8000 |
| IPv4-multicast-vermeldingen | 8000 |
| IGMP-vermeldingen | 8000 |
| Optische vezel | |
| Transmissie afstand (max) | 10 km |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 32000 entries |
| Switchingcapaciteit | 880 Gbit/s |
| Throughput | 654 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 1,99 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 1,49 µs |
| Aantal wachtrijen | 9 |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Aantal gefilterde multicast-groepen | 8000 |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| IGMP-vermeldingen | 8000 |
| DHCP-functies | DHCP relay, DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Aantal gefilterde multicast-groepen | 8000 |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| MLD-vermeldingen | 4000 |
| IPv6-multicast-vermeldingen | 8000 |
| IPv4-multicast-vermeldingen | 8000 |
| Protocollen | |
| Routing protocols | OSPF, OSPFv3 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Luchtstroomrichting | Luchtstroom van voren naar achteren |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Certificering | EN 60950-1:2006; +A11:2009 +A1:2010; +A12:2011 + A2:2013 |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 10 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Geluidsniveau | 31 dB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Type processor | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 85 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energieverbruik opmerking | Idle: 51W 100% Traffic Rate: 85W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1 Gbps: 2.28 μs 10 Gbps: 1.46 μs 25 Gbps: 1.90 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Prestatiebeheer | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Geheugen en processor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1.8GHz Memory: 8 GB DDR4, 32 GB eMMC Flash: 8 MB, 16 MB, or 32 MB, depending on model and configuration |
| Fan | Switch has two fan tray slots and comes with two fan trays installed. Minimum two fan trays required. Fan trays are field replaceable and hot‑swappable. Each fan tray contains two fans. |
| Gewicht (imperiaal) | 5,11 kg (11.3 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442 x 386,1 mm (1.73 x 17.4 x 15.2") |
| Aansluitingen | 24 x 1G/10G SFP+ ports 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3040 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4600 m |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 442 mm |
| Hoogte | 385 mm |
| Gewicht | 5,11 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 5,11 kg (11.3 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442 x 386,1 mm (1.73 x 17.4 x 15.2") |
| Inhoud van de verpakking | |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 10 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geluidsniveau | 31 dB |
| Type processor | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Geheugen | |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Certificaten | |
| Certificering | EN 60950-1:2006; +A11:2009 +A1:2010; +A12:2011 + A2:2013 |
| Verpakking | |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |