HPE Aruba Networking CX 6200F 48G 4SFP+ Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL726B
- EAN: 0190017638447 0190017638508 01 ...7638508 0190017636863 0190017638430 0190017638461 0190017638515 0190017638553 0190017636870 0190017638478 0190017638522 0190017638485meer
HPE Aruba Networking CX 6200F 48G 4SFP+ Switch, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 6200F 48G 4SFP+ Switch. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 32768 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Aansluitingen | 48 x 10/100/1000BASE-T ports 4 x 100M/1/10G SFP+ ports 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM 1 x RJ-45 console port |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Optische vezel | |
| Transmissie afstand (max) | 10 km |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 32768 entries |
| Switchingcapaciteit | 176 Gbit/s |
| Throughput | 130,9 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 2,28 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 1,46 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie, Webgebaseerde authenticatie |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 8 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 16384 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A72 |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 68 W |
| Energieverbruik opmerking | 68W at 230 VAC |
| Stroombron | AC |
| Netvoeding voetnoot | Fixed power supply |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1 Gbps: 2.28 μSec 10 Gbps: 1.46 μSec |
| Prestatiebeheer | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Geheugen en processor | CPU: Quad-core Arm Cortex-A72 at 1.8 GHz Memory: 8 GB DDR4 Flash: 16 GB eMMC |
| Fan | Fixed fans |
| Gewicht (imperiaal) | 5,1 kg (11.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442 x 327,7 mm (1.73 x 17.4 x 12.9") |
| Aansluitingen | 48 x 10/100/1000BASE-T ports 4 x 100M/1/10G SFP+ ports 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM 1 x RJ-45 console port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,9 mm |
| Diepte | 442 mm |
| Hoogte | 327 mm |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 5,1 kg (11.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442 x 327,7 mm (1.73 x 17.4 x 12.9") |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 8 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 16384 MB |