HPE Aruba Networking CX 6000 48G Class4 PoE 4SFP 740W Switch Power over Ethernet (PoE)
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R9Y03A
- EAN: 0190017612164 0190017612058 01 ...7612058 0190017611839 0190017612171 0190017612065 0190017612188 0190017612201 0190017612133 0190017612119 0190017612003 0190017612041 0190017612225 0190017612072 0190017612218meer
HPE Aruba Networking CX 6000 48G Class4 PoE 4SFP 740W Switch, Power over Ethernet (PoE)
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 6000 48G Class4 PoE 4SFP 740W Switch. Switchingcapaciteit: 104 Gbit/s. Power over Ethernet (PoE)
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluitingen | 48 x 10/100/1000BASE-T Class 4 PoE ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 104 Gbit/s |
| Throughput | 77,3 Mpps |
| Statische route | Ja |
| Prestatie | |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Type processor | Ja |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Energieverbruik opmerking | Max. Power (w/o PoE): 49.7W Max. Power (w/ PoE): 890W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 740 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1 Gbps: 1.9 μSec |
| Prestatiebeheer | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Geheugen en processor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1016 MHz Memory: 4 GB DDR3 Flash: 16 GB eMMC |
| Aansluitingen | 48 x 10/100/1000BASE-T Class 4 PoE ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Technische details | |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Intern geheugen | 4096 MB |