Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking AP-ANT-28. Antenne versterkingsniveau (max): 7,5 dBi, Frequentieband: 2.4-2.5/4.9-6.0 GHz, Antenne versterking (2.4 GHz): 7,5 dBi. Soort antenne: Sector-antenne, Aansluiting antenne: RP-SMA, Geslacht connector: Mannelijk. Vermogensverbruik (max): 6 W. Breedte: 197,5 mm, Diepte: 197,5 mm, Hoogte: 34,5 mm
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Antenne versterkingsniveau (max) | 7,5 dBi |
| Frequentieband | 2.4-2.5/4.9-6.0 GHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| H-plane (3 dB straalbreedte) | 60° |
| E-plane (3 dB straalbreedte) | 60° |
| Antenne versterking (2.4 GHz) | 7,5 dBi |
| Antenna versterking (5 GHz) | 7,5 dBi |
| Kenmerken | |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Soort antenne | Sector-antenne |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 2:1 |
| Polarisatie | Dubbele polarisatie |
| Montage | Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Bedoeld voor | Binnen & buiten |
| Aansluiting antenne | RP-SMA |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 7,5 dBi |
| Frequentieband | 2.4-2.5/4.9-6.0 GHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| H-plane (3 dB straalbreedte) | 60° |
| E-plane (3 dB straalbreedte) | 60° |
| Antenne versterking (2.4 GHz) | 7,5 dBi |
| Antenna versterking (5 GHz) | 7,5 dBi |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 6 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -45 - 65 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 489 g |
| Breedte | 197,5 mm |
| Diepte | 197,5 mm |
| Hoogte | 34,5 mm |
| Technische details | |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 7,5 dBi |
| Frequentieband | 2.4-2.5/4.9-6.0 GHz |
| Soort antenne | Sector-antenne |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 2:1 |
| Polarisatie | Dubbele polarisatie |
| Montage | Muur |
| Impedantie | 50 Ohm |
| H-plane (3 dB straalbreedte) | 60° |
| E-plane (3 dB straalbreedte) | 60° |
| Bedoeld voor | Binnen & buiten |
| Antenne versterking (2.4 GHz) | 7,5 dBi |
| Antenna versterking (5 GHz) | 7,5 dBi |
| Aansluiting antenne | RP-SMA |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177100 |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Wit |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177100 |