HPE Aruba Networking AP-655 (RW) Tri Radio 4x4 802.11ax Wi-Fi 6E Internal Antennas Campus AP 4800 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R7J38A
- EAN: 0190017493022
HPE Aruba Networking AP-655 (RW) Tri Radio 4x4 802.11ax Wi-Fi 6E Internal Antennas Campus AP, 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, 4800 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 5000 Mbit/s
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking AP-655 (RW) Tri Radio 4x4 802.11ax Wi-Fi 6E Internal Antennas Campus AP. 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4800 Mbit/s. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA, WPA2, WPA3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 5000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Kleur van het product: Wit. Vermogensverbruik (max): 22,7 W
Specificaties
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 4800 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 5000 Mbit/s |
| Prestatie | |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Automatische kanaalselectie | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 4800 Mbit/s |
| Bandbreedte | 160 GHz |
| Spread spectrum methode | DSSS |
| Frequentieband | 20/40 (2.4 GHz), 20/40/80/(80+80) (5 GHz), 20/40/80/160 (6 GHz), and maximum peak data rate 7.8 Gbps |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Reset button | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11mc |
| Kanaalbandbreedte | 160 MHz |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 5000 Mbit/s |
| Certificering | UL2043 plenum rating Wi‑Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED a, b, g, n, ac Wi-Fi CERTIFIED 6E (ax, 6 GHz) WPA, WPA2, and WPA3 -Enterprise with CNSA option, Personal (SAE), Enhanced Open (OWE) WMM, WMM-PS, W-Fi Agile Multiband Bluetooth SIG Ethernet Alliance (PoE, PD device, class 6) |
| Aantal kanalen | 3 kanalen |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| MIMO | Ja |
| Compatibele besturingssystemen | AP-654 (excluding 6 GHz support): HPE Aruba Networking Wireless Operating System and HPE Aruba Networking Instant OS 8.11.2.0, HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10.6.0.0 AP-654 (including 6 GHz support): HPE Aruba Networking Wireless Operating System and HPE Aruba Networking Instant OS 8.12.0.0, HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10.7.0.01 AP-655: HPE Aruba Networking Wireless Operating System and HPE Aruba Networking Instant OS 8.10.0.1, HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10.4.0.0 Standard power product class operation of the AP-654 is only supported on HPE Aruba Networking Wireless Operating System software release 10.7.0.0 and later deployments and HPE Aruba Networking Wireless Operating System software release 8.12.0.0 and later deployments that include a HPE Aruba Networking Virtual Mobility Conductor. SP operation is not supported on Instant OS deployments or 8.x OS deployments without a HPE Aruba Networking Virtual Mobility Conductor. |
| Draadloos LAN | |
| Frequentieband | 20/40 (2.4 GHz), 20/40/80/(80+80) (5 GHz), 20/40/80/160 (6 GHz), and maximum peak data rate 7.8 Gbps |
| Aantal kanalen | 3 kanalen |
| Netwerk | |
| Spread spectrum methode | DSSS |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11mc |
| Bandbreedte | |
| Bandbreedte | 160 GHz |
| Kanaalbandbreedte | 160 MHz |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluitingen | Ports E0, E1: Ethernet wired network ports (RJ-45) U0: USB 2.0 host interface (Type A connector) Kensington security slot Serial console interface (proprietary, micro B USB physical jack) |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Beheerfuncties | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Kenmerken | |
| 6 GHz | Ja |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Automatische kanaalselectie | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 4800 Mbit/s |
| Bandbreedte | 160 GHz |
| Spread spectrum methode | DSSS |
| Frequentieband | 20/40 (2.4 GHz), 20/40/80/(80+80) (5 GHz), 20/40/80/160 (6 GHz), and maximum peak data rate 7.8 Gbps |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11mc |
| Kanaalbandbreedte | 160 MHz |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 5000 Mbit/s |
| Aantal kanalen | 3 kanalen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Maximal-Ratio Combining (MRC) | Ja |
| Dynamic Frequency Selection (DFS) | Ja |
| Gegevenseenheid-aggregatie | A-MPDU, A-MSDU |
| Cyclic Shift Diversity (CSD) | Ja |
| Cyclic Delay Diversity (CDD) | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| MIMO | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (6 GHz) | 4800 Mbit/s |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| BeamForming | Ja |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3 |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 22,7 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 20,2 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| DC voltage bereik | 12 V |
| Design | |
| Plaatsing | Plafond |
| Kleur van het product | Wit |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Status, Systeem |
| Certificering | UL2043 plenum rating Wi‑Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED a, b, g, n, ac Wi-Fi CERTIFIED 6E (ax, 6 GHz) WPA, WPA2, and WPA3 -Enterprise with CNSA option, Personal (SAE), Enhanced Open (OWE) WMM, WMM-PS, W-Fi Agile Multiband Bluetooth SIG Ethernet Alliance (PoE, PD device, class 6) |
| Aanbevolen gebruik | Binnen |
| Antenne | |
| Soort antenne | Intern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 4,8 dBi |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Technische details | |
| Reset button | Ja |
| Gewicht (imperiaal) | 1,8 kg (3.97 lbs) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), ISED, CE, Laagspanningsrichtlijn (LVD) |
| Certificaten | |
| Certificering | UL2043 plenum rating Wi‑Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED a, b, g, n, ac Wi-Fi CERTIFIED 6E (ax, 6 GHz) WPA, WPA2, and WPA3 -Enterprise with CNSA option, Personal (SAE), Enhanced Open (OWE) WMM, WMM-PS, W-Fi Agile Multiband Bluetooth SIG Ethernet Alliance (PoE, PD device, class 6) |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), ISED, CE, Laagspanningsrichtlijn (LVD) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Status, Systeem |
| Software | |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Maximal-Ratio Combining (MRC) | Ja |
| Dynamic Frequency Selection (DFS) | Ja |
| Gegevenseenheid-aggregatie | A-MPDU, A-MSDU |
| Cyclic Shift Diversity (CSD) | Ja |
| Cyclic Delay Diversity (CDD) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 56 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Breedte verpakking | 285 mm |
| Diepte verpakking | 285 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 2,3 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 285 mm |
| Diepte verpakking | 285 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 2,3 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Aansluitingen | Ports E0, E1: Ethernet wired network ports (RJ-45) U0: USB 2.0 host interface (Type A connector) Kensington security slot Serial console interface (proprietary, micro B USB physical jack) |
| Gewicht (imperiaal) | 1,8 kg (3.97 lbs) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 55 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 100 procent |
| Minimale systeemeisen | |
| Compatibele besturingssystemen | AP-654 (excluding 6 GHz support): HPE Aruba Networking Wireless Operating System and HPE Aruba Networking Instant OS 8.11.2.0, HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10.6.0.0 AP-654 (including 6 GHz support): HPE Aruba Networking Wireless Operating System and HPE Aruba Networking Instant OS 8.12.0.0, HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10.7.0.01 AP-655: HPE Aruba Networking Wireless Operating System and HPE Aruba Networking Instant OS 8.10.0.1, HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10.4.0.0 Standard power product class operation of the AP-654 is only supported on HPE Aruba Networking Wireless Operating System software release 10.7.0.0 and later deployments and HPE Aruba Networking Wireless Operating System software release 8.12.0.0 and later deployments that include a HPE Aruba Networking Virtual Mobility Conductor. SP operation is not supported on Instant OS deployments or 8.x OS deployments without a HPE Aruba Networking Virtual Mobility Conductor. |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |