HP Foreign Interface Harness
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: B5L31A
- EAN: 0889894784384 5712505813348
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Foreign Interface Harness
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
Foreign Interface Harness FIH |
03527651 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
-
Categorie: Laserprinters
-
Categorie: Laserprinters
-
Categorie: Laserprinters
-
Categorie: Laserprinters
-
Categorie: Laserprinters
-
Categorie: Laserprinters
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
-
Categorie: Multifunctionele printers
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| HP-segment | Enterprise, Bedrijf |
| Pallet brutogewicht | 141 kg |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,99 kg (8.8 lbs) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 140,2 kg (309 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1201,4 x 1000,8 x 1270 mm (47.3 x 39.4 x 50") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 1270 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889895000000 |
| Kenmerken | |
| HP-segment | Enterprise, Bedrijf |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 50 g |
| Hoogte | 20,3 mm |
| Diepte | 31,8 mm |
| Breedte | 57,1 mm |
| Breedte verpakking | 178 mm |
| Diepte verpakking | 138 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 178 mm |
| Diepte verpakking | 138 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889895000000 |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 18 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Producten per pallet | 540 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 141 kg |
| UNSPSC-code | 26121704 |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544429090 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,99 kg (8.8 lbs) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 140,2 kg (309 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1201,4 x 1000,8 x 1270 mm (47.3 x 39.4 x 50") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 1270 mm |