HP Everyday glanzend fotopapier, 25 vel, A4/210 x 297 mm
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: Q5451A
- EAN: 0829160102795 4053162889798 40 ...2889798 4052305069523 5051749615654 4049485493330 5054484044673 3540260010502 5052733921065 6092014025104 4054828776759 5052415371515 5052916400677 5053973611969 5051395392565 5053460292282 0808754512158 2000930901000 5054533044678 8291601027950 5052461816961 5053676831756meer
Everyday glanzend fotopapier, 25 vel, A4/210 x 297 mm
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Ideaal voor gebruikers van inkjetprinters en wie een HP inkjetprinter heeft en thuis voordelig en ongedwongen foto's wil printen.
Niets houdt je tegen. Betaalbare fotoprints voor thuis kun je aan elke muur hangen en elke herinnering deel je op dit FSC-gecertificeerde[3] papier. Jouw lichtbestendige[2] prints hebben een glanzende afwerking voor schitterende foto's.
Niets houdt je tegen. Betaalbare fotoprints voor thuis kun je aan elke muur hangen en elke herinnering deel je op dit FSC-gecertificeerde[3] papier. Jouw lichtbestendige[2] prints hebben een glanzende afwerking voor schitterende foto's.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Printtechnologie | Inkjet |
| Type finish | Glans |
| Compatibele producten | Alle inkjetprinters – universele compatibiliteit |
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Papierformaat | 21x29.7 cm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Hoogte | 318 mm |
| Gewicht | 260 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 318 mm |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 6 mm |
| Gewicht verpakking | 350 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 829160102795 |
| Technische details | |
| Inhoud | 25 vellen A4-papier (210 x 297 mm) |
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 4 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,92 kg (8.65 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 829160102795 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 180 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1162 x 752 x 411 mm |
| Producten per pallet | 400 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 40 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,94 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Gewicht | 260 g |
| UNSPSC-code | 14121812 |