HP Engage 10 HD-monitor zonder standaard + VESA-aansluiting
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: 3F1W8AA
- EAN: 1959083653896 0195908365389
Engage 10 HD-monitor zonder standaard + VESA-aansluiting
Offer details
Beschrijving
HP ENGAGE 10 HD NO STND+VESA MT MONITOR
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 170,2 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Breedte | 246,2 mm |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 232 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Breedte verpakking | 306 mm |