HP DisplayPort-naar-VGA adapter
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: AS615AA
- EAN: 0884420906193 0521227138777 74 ...7138777 7427449737787 5054629214039 8844209061934 0813353912988 4948382664105 5052178019051 5054484298083 0763615803120 0803982751133 4053162036703 0112840332231 5052916421825 0168141628702 7427446499435 0163120270729 0151903012451 0172302812732 5704327672289 5054533298088 4054842863756 0100177330549 0999994449110 0617407430554 0478584187217 5052461479821 6213759738344 7103123952768 0787963629768meer
DisplayPort-naar-VGA adapter
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HP DISPLAYPORT TO VGA ADAPTER
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Kleur van het product | Zwart |
| HP-segment | Bedrijf |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieën en materialen | De verpakking is recyclebaar |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Compatibele producten | De HP DisplayPort-naar-VGA-kabel ondersteunt de HP Compaq dx2390, dx2400, dx2450, dx7400, dc5800, dc5850, dc7800 en dc7900 Business desktop pc's en alle grafische kaarten met een DisplayPort-uitgang. DisplayPort-uitgangen worden soms aangeduid met het DP++ pictogram. Hij ondersteunt alle HP monitoren met een VGA-interface. N.B.: Gebruik van de HP DisplayPort-naar-VGA adapter vereist mogelijk een update van de grafische driver op uw systeem. De meest recente grafische driver is te vinden op: www.hp.com. |
| Duurzame technologieën en materialen | De verpakking is recyclebaar |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Inhoud | HP DisplayPort-naar-VGA adapter; documentatie |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 20 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 200 mm |
| Compatibele producten | De HP DisplayPort-naar-VGA-kabel ondersteunt de HP Compaq dx2390, dx2400, dx2450, dx7400, dc5800, dc5850, dc7800 en dc7900 Business desktop pc's en alle grafische kaarten met een DisplayPort-uitgang. DisplayPort-uitgangen worden soms aangeduid met het DP++ pictogram. Hij ondersteunt alle HP monitoren met een VGA-interface. N.B.: Gebruik van de HP DisplayPort-naar-VGA adapter vereist mogelijk een update van de grafische driver op uw systeem. De meest recente grafische driver is te vinden op: www.hp.com. |
| Safety regulation & standards | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 200 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 7 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1120 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 20 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |