HP Desktop Mini v4+ VESA Sleeve with Power Supply Holder
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: 99T55AA
- EAN: 0197961148220 5715063668184
DM v4+ VESA-sleeve met voedingshouder
Offer details
Verwante producten
Redenen om te kopen
Mix en combineer
Gebruik deze Sleeve met alleen de HP Desktop Mini of met de pc en een optionele uitbreidingsmodule voor opslag, de HP DM VESA Power Supply Holder-kit die het kabelbeheer vergemakkelijkt of de HP DM VESA Quick Deploy Adhesive die tool-less montage ondersteunt.[1,2]
Support van wereldklasse
Eén jaar garantie biedt een gerust gevoel.
Houd verbinding
Alle poorten blijven gemakkelijk bereikbaar dankzij de uitsparingen in de hoes die speciaal voor uw HP Desktop Mini pc ontworpen is.
Beschrijving
HP DM v4+ VESA Sleeve wPSH
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Compatibel chassistype | Mini PC |
| Soort | VESA-beugel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 163,3 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 404,5 g |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Compatibel chassistype | Mini PC |
| Soort | VESA-beugel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | 1 Security/Dual VESA Sleeve; 2 sets of Torx T15 screws; 1 set 20 mm Philips #2 screw; 7 mm and 2 mm spacers; Installation guide |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 43201611 |