HP DesignJet 44-inch as
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: Q6709A
- EAN: 0883585043897 2001373831008 36 ...3831008 3609740146541 0797146033558 0999992588514 0638084656754 0000088358512 4053162297418 8835850438978 5051749618402 5704327457183 0999998198014 88358512 0782695336274 5054533070448meer
DesignJet 44-inch as
Offer details
Verwante producten
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Maat | 111,8 cm (44") |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Afmetingen (B x D x H) | 1260 x 150 x 150 mm |
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Afmetingen (B x D x H) | 1260 x 150 x 150 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 2 kg |
| Hoogte verpakking | 155 mm |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Breedte verpakking | 1260 mm |
| Technische details | |
| Maat | 111,8 cm (44") |
| Gewicht verpakking | 2 kg |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Afmetingen (B x D x H) | 1260 x 150 x 150 mm |
| UNSPSC-code | 44101721 |
| Hoogte verpakking | 155 mm |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Breedte verpakking | 1260 mm |