HP Advanced fotopapier, glanzend, 250 g/m2, 13 x 18 cm (127 x 178 mm), 25 vellen
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: Q8696A
- EAN: 0882780349643 1088278034964 50 ...8034964 5052461817357 5054484003441 5051749620566 8944467713870 5056066704081 4053162297951 4054554513857 5053676832593 8827803496432 5053460291858 5054533003446 5053086004436 5053973957715 0758399173958 5051395393623meer
Advanced fotopapier, glanzend, 250 g/m2, 13 x 18 cm (127 x 178 mm), 25 vellen
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Ideaal voor gebruikers van inkjetprinters en wie een HP inkjetprinter heeft en levensechte foto's van hoge kwaliteit wil printen voor plakboeken, fotoalbums en lijsten.
Print prachtige foto's om te bekijken en te delen. Levensechte foto's met rijke, levendige kleuren en een schitterende afwerking op dit FSC-gecertificeerde[3] papier. Jouw lichtbestendige[2] prints hebben een glanzende afwerking voor schitterende foto's.
Print prachtige foto's om te bekijken en te delen. Levensechte foto's met rijke, levendige kleuren en een schitterende afwerking op dit FSC-gecertificeerde[3] papier. Jouw lichtbestendige[2] prints hebben een glanzende afwerking voor schitterende foto's.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Printtechnologie | Inkjet |
| Vellen per pak | 25 vel |
| Type finish | Glans |
| Compatibele producten | Compatibel met alle inkjetprinters. |
| HP-segment | Bedrijf |
| Papierformaat | 13x18 cm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 40 - 60 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 149,2 mm |
| Diepte | 14,3 mm |
| Hoogte | 193,7 mm |
| Gewicht | 150 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 14 mm |
| Gewicht verpakking | 240 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 882780349643 |
| Technische details | |
| Inhoud | 25 vellen papier, 13 x 18 cm (127 x 178 mm) |
| Aantal dozen per palletlaag | 26 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,58 kg (5.68 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 882780349643 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 92 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1110 x 740 x 314 mm |
| Producten per pallet | 260 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 1 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 26 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 77,7 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Duitsland, Zwitserland |
| Gewicht | 150 g |
| UNSPSC-code | 14121812 |