HP 25X originele high-capacity zwarte LaserJet tonercartridge
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: CF325X
- EAN: 0886112762773 0193808121050 40 ...8121050 4054416122180 5052916750680 0193808121036 3092014023530 8861127627738 4053162888753 5054533527942 4054416122166 0193808121043 4054416122173meer
25X originele high-capacity zwarte LaserJet tonercartridge
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Redenen om te kopen
Uw bedrijfsproductiviteit is van belang
Met originele HP toner kun je consistent printen zonder onderbrekingen.
Uitstekende performance
Vertrouw op originele HP toner voor indrukwekkende afdrukken en uitzonderlijke afdrukprestaties waar je op kunt rekenen.
Heldere, scherpe zwarte tekst en volle halftonen
Geef een mooi visitekaartje af met afdrukken van topkwaliteit en laat je unieke werk opvallen.
Beschrijving
Speciaal voor kantoren die consistente, professionele documenten willen produceren met een tonercartridge die energie-efficiënte toner bevat.
HP 25 LaserJet tonercartridges zijn cartridges met hoge opbrengst om voordelig grote volumes af te drukken. Werk efficiënter en produceer telkens opnieuw professionele documenten. Druk af met hoge snelheden zonder concessies aan de kwaliteit en bespaar energie[1].
HP 25 LaserJet tonercartridges zijn cartridges met hoge opbrengst om voordelig grote volumes af te drukken. Werk efficiënter en produceer telkens opnieuw professionele documenten. Druk af met hoge snelheden zonder concessies aan de kwaliteit en bespaar energie[1].
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Aantal zwarte tonercartridges | 1 |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 34500 pagina's |
| Compatibiliteit | HP 25 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M806, M830 HP LaserJet Flow M830 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Printkleuren | Zwart |
| OEM-code | CF325XC |
| Land van herkomst | China, Vietnam, Japan |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 18 procent |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Producten per pallet (EU) | 20 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 161,1 kg (355.2 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1190 x 792 x 1139 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1191,3 x 990,6 x 1132,8 mm (46.9 x 39 x 44.6") |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 25 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 25 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 396 mm |
| Hoogte | 198 mm |
| Gewicht | 4,24 kg |
| Breedte verpakking | 595 mm |
| Diepte verpakking | 396 mm |
| Hoogte verpakking | 198 mm |
| Gewicht verpakking | 5,64 kg |
| Producten per pallet | 25 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1190 x 991 x 1134 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 595 mm |
| Diepte verpakking | 396 mm |
| Hoogte verpakking | 198 mm |
| Gewicht verpakking | 5,64 kg |
| Technische details | |
| Compatibiliteit | HP 25 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M806, M830 HP LaserJet Flow M830 |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 18 procent |
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 4 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 29,4 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112762773 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112762773 |
| Duurzaamheid | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 29,4 |
| Overige specificaties | |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 18 procent |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1190 x 991 x 1134 mm |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 161,1 kg (355.2 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1190 x 792 x 1139 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1191,3 x 990,6 x 1132,8 mm (46.9 x 39 x 44.6") |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 161,5 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Palletgewicht (EU) | 133,3 kg |
| Producten per pallet | 25 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1190 x 991 x 1134 mm |
| Producten per pallet (EU) | 20 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 161,1 kg (355.2 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1190 x 792 x 1139 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1191,3 x 990,6 x 1132,8 mm (46.9 x 39 x 44.6") |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 25 stuk(s) |
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 4 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |