HP 235 draadloze muis en toetsenbordcombo
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: 1Y4D0UT#UUZ
- EAN: 0198122959037 0195122606176 01 ...2606176 0198122957866 0198122958016 0198122958382 5715063756652 0198122958344 0198122957699 5715063621691 0198122958108 5715063621790 5715063621721 0198122958788 0198122957767 0198122958573 0198122958191 0198122958740 5715328207332 0198122958214 5715063621738 5715063798676 0198122958955 5715063621769 0195697035517 0198122957941 0198122957750 0198122958672 0198122958535 0198122958986 0198122958306 5715328113510 0198122958702 0198122958870 0198122958245 0198122958900 0198122957835 0198122957651 5715328223806 0198122958634 0198122958771 5715063621783 5715063621714 5715063621677 0198122958474 5715063621745 0198122958764 0198122958818 0198122958375meer
235 draadloze muis en toetsenbordcombo
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Redenen om te kopen
Stijlvol ontwerp met oog voor comfort
Dankzij het chiclet-toetsenbord kun je comfortabeler en nauwkeuriger typen met minder lawaai.
Comfort en duurzaamheid in één
Tackle elke taak met deze duurzaam ontworpen muis die gemaakt is voor comfort.
Ga voor wireless
Houd het overzichtelijk en geniet van vertragingsvrije bewegingsvrijheid met een 2,4 GHz draadloze verbinding.[1]
Beschrijving
Gebouwd voor comfort, gemaakt voor stilte
Ervaar een toetsenbord- en muiscombo die comfortabel, strak en stil is. Nu kan je superefficiënt zijn zonder lawaai te maken. Bovendien blijf je heel de dag productief met sneltoetsen op het toetsenbord en batterijen die lang meegaan.
Ervaar een toetsenbord- en muiscombo die comfortabel, strak en stil is. Nu kan je superefficiënt zijn zonder lawaai te maken. Bovendien blijf je heel de dag productief met sneltoetsen op het toetsenbord en batterijen die lang meegaan.
Specificaties
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Membraan keyswitch |
| Afstand tussen toetsen | 2,5 mm |
| Land van herkomst | China |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Design | |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight | Nee |
| HP-segment | Bedrijf |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight | Nee |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 43211733 |
| Duurzame technologieën en materialen | 60% ‘closed loop’-plastic uit IT-apparatuur en telefoons (ITE) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122957910 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198122957910; (AC3) 198122958467 |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Muis batterij type | AA |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Muis | |
| Inclusief muis | Ja |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 3 |
| Muis batterij type | AA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Minimale systeemeisen | Available USB-A port |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieën en materialen | 60% ‘closed loop’-plastic uit IT-apparatuur en telefoons (ITE) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122957910 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198122957910; (AC3) 198122958467 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 500 g |
| Gewicht muis | 60 g |
| Gewicht | 500 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 840 g |
| Breedte verpakking | 456 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 44 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Compatibel met alle HP pc's met een beschikbare USB-A-poort. |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10 |
| UNSPSC-code | 43211733 |
| Minimale systeemeisen | Available USB-A port |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |